Kenny Doughty

7,2
224 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kenny Doughty

Ludzie co za przystojny gostek... wiadomo Anglik... do tego ten akcent... mogliby tu dodać czy on jakąś stronę www ma...

A "Wpadka" ten pojebany film to normalnie (boks), kto napisał taki durny scenariusz... mogliby zrobić wyjątek (a nie tak jak w "Serce nie sługa" z Umą Thurman... w każdym bądx raize więcej filmów o tej tematyce chyba nie widziałam...) w gdzie starszej gościówie i młodemu chłopakowi się udało i żyliby długo (niekoniecznie ona) i szczęśliwie... jak on tam zginął to miałam zamiar wyłączyć film, a że tego nie zrobiłam to reszte przepłakałam... ja to jednak durna jestem... ;( albo sentymentalna... albo jedno i drugie...

Mana

"Ludzie co za przystojny gostek... wiadomo Anglik"

Anglicy słyną z nieprzeciętnej "urody". Znani są z tego, że są brzydcy.

użytkownik usunięty
Malazaa

Zbytnio chyba generalizujesz. Poza tym piekno to kategoria subiektywna. Tyle w temacie.

Malazaa

Nie wrzucajmy wszystkich anglików i angielek do jednego wora. To tylko zawistne gadanie, nam się wydaje że jesteśmy skolei ładnie zwłaszcza Polki a to jest zwykła ściema, kobiety w innych krajach wyglądają równie dobrze a patrzenie w taki płaski sposób czyni z nas królami cebuli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones