Kendra Wilkinson

Kendra Leigh Wilkinson

5,8
112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kendra Wilkinson

Ludzie, zastanówcie się. Przecież to portal filmowy. Oceniajcie ludzi po ich grze aktorskiej, a nie po wygladzie i rozmiarze biustu. Wychodzi na to, że Kendra Wilkinson jest lepsza w aktorskim fachu od chociażby Jacka Nicholsona czy Harveya Keitela. ŻENADA.

coma43

Zgadzam się w 100% ... To żałosne że laska która "zgrała" w strasznym Filmie IV epizodzik ma tak wysoką ocenę. Tylko nikt nie wie za co. chyba z brak mózgu ;P

lilith_23

Na tym portalu nigdy nie ocenia sie gry aktorskiej postaci. Uzytkownicy oceniają za to za wszystko inne. To zależy komu ta postać przypada do gustu i jak jest lubiana

Tyzyfone

Ja w ogóle nie wiedziałam kto to, zaciekawiło mnie czy na co dzień tak wygląda, czy to do roli taka charakteryzacja więc zajrzałam ;0. I nagle się okazuje, ze to jakaś wielka seksbomba, tylko że zaden z moich kumpli jej nie kojarzy :D
Na początku pomyslalam, ze kolejna Bimbo Barbie. Ale im dłużej patrzę, tym bardziej się przekonuję, że ona jest nawet ładna - gdyby zmyła ten makijaż i przestała robić sobie perhydrolowy blond, byłaby niezła;). Pamela Anderson też wyglądała ślicznie bez implantów, z gustownym blondem i bez nadmiernego makijażu. http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/83/77/94/837794a0770b302432ae88a9a5a9b107 .jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones