Kelly LynchI

Kelly Ann Lynch

7,0
2 429 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Lynch

Właśnie zobaczyłem ją w scenie w "Mr Mercedes" i zaliczyłem zawieche.No babeczka Wymiata. Jarałem sie kiedy fikała z Patrickiem Swayze w Wykidajle(1989r) a tu patrzta 28 lat później i wygląda Energetyzująco...Jak będę starym,ale jarym truflem,to życzyłbym sobie taką fajniusią babusie u mnie na ranczu,a nie pomarszczoną i zrzędzącą wiedźme ; )

fisherking_2

Dokładnie!

fisherking_2

Przed chwila zaliczyłam opad szczęki, jak zobaczyłam ile ma lat. Jak?...

nikolatesla

na szwalni nie robiła . cegieł nie nosiła

fisherking_2

Czyli mogłaby naprawdę być mamą tego psychola. Serial dobry ale scena z nimi z 1 odcinka mogła powstać w umyśle dewianta tylko. Ja rozumiem że trzeba było pokazać co typa doprowadziło do takiego stanu ale jest wiele innych, bardziej strawnych, wynaturzeń. Chwała Bogu że oglądałem to sam...Wiek nie gra roli jeśli ktoś jest pociągający. Widzisz kogoś kto ci się podoba, po chwili dowiadujesz się że ma 80 lat dajmy na to i co, już ci się nie podoba? Kuriozum.

Leszek_Halama

Kiedyś widziałem na ulicy babkę na 100% po 50ce ale lepiej wyglądającą niż 20 latki. Nie trzeba robić operacji plastycznych by atrakcyjnie wyglądać tylko wystarczy o siebie dbać jako tako

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones