Katie Leclerc

Katie Lynn Leclerc

6,8
221 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Leclerc

Czy ona naprawdę nei słyszy? Oglądam Switched at birth, gdzie gra głuchą i zobaczyłam, że w BBT też miała taki epizod i zastanawiam się czy coś est na rzeczy czy po prostu zbieg okoliczności?

massachusetts

tak, jest.

http://swiatciszy.pl/?id=100&lang=1

A_Kot

Nie jest do końca głucha, ale ma problemy ze słyszeniem (cierpi na chorobe Ménière'a, charakteryzującą się postępującą utratą słuchu).

miczfromdebicz

"She started learning American Sign Language at 17, before she found out she had a disorder which includes hearing loss. Her older sister also teaches ASL. At age 20, Katie was diagnosed with Ménière's disease, a degenerative inner ear disorder, the symptoms of which include fluctuating hearing loss and vertigo;[3] both her father and older sister have Ménière's disease as well."
Z wikipedii o niej ;) wychodzi na to , że urodziła sie jako osoba słysząca , ale utraciła słuch może jak miała 19 -20 lat , nie mam pojęcia , tego nie napisali ;)Ale wcześniej uczyła się migowego ;)

massachusetts

"She started learning American Sign Language at 17, before she found out she had a disorder which includes hearing loss. Her older sister also teaches ASL. At age 20, Katie was diagnosed with Ménière's disease, a degenerative inner ear disorder, the symptoms of which include fluctuating hearing loss and vertigo;[3] both her father and older sister have Ménière's disease as well."
Z wikipedii o niej ;) wychodzi na to , że urodziła sie jako osoba słysząca , ale utraciła słuch może jak miała 19 -20 lat , nie mam pojęcia , tego nie napisali ;)Ale wcześniej uczyła się migowego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones