Katheryn Winnick

Katerena Anna Vinitska

8,5
14 807 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katheryn Winnick

Bardzo ładna aktorka..przypomina mi Scarlett Johansson:)

użytkownik usunięty
anusia0489

tez mi przypomina Scarlett ;)

anusia0489

a mi przypomina Elisha Cuthbert :)

Juszka89

Dokładnie! Bardzo podobna do Elishy!
A do Scarlett ma podobny tylko głos.

Ogólnie - przepiękna dziewczyna, zazdroszczę jej perfekcyjnej buzi.

anusia0489

Nieee! Tylko nie Scarlett ; )

anusia0489

Scarlett przy niej jest zwykłym maszkaronem.

tomucho77

No może nie do końca maszkaronem... Scarlett ładna lalka, Lagertha to wymarzona Żona ;-)

anusia0489

mi tez, ale Katheryn ma bardziej regularne rysy;>

anusia0489

Podobna ;)

Tigercub

od razu jak ją zobaczyłam w wikingach pomyslałam, ze jest podobna do scarlett, tyle ze jest duzo ladniejsza, scarlet ma w sobie cos irytującego, ana katheryn można patrzec godzinami

anusia0489

Raczej wyglada jak siostra blizniaczka Amy Smart,

anusia0489

Ładniejsza od tej ryby Scarlett ( oczywiscie z twarzy bo ciało Scarlett ma lepsze)

anusia0489

sliczna
jakis sextape ma?

I_got_5_on_it

Co to jest "sextape" ?

tomucho77

a jak myslisz?
77' i garstka ang go przerasta.

anusia0489

Raczej Natalie Dormer.

anusia0489

Też mi ją z początku przypominała. ;) Jak ją zobaczyłam po raz pierwszy w ,,Wikingach'' to przez chwilę WTF Scarlett? :p

_VICKEY_

mi na zdjęciu głównym przypomina trochę Ashley Benson

anusia0489

Może dlatego że i Scarlett i Katheryn mają słowiańskie korzenie , Scarlett białoruskie a Katheryn ukraińskie :)

użytkownik usunięty
anusia0489

Moim zdaniem, jest ładniejsza.

użytkownik usunięty
anusia0489

Nie, nie przypomina Scarlett J. Katheryn jest piękną kobietą, a Scarlett to koczkodan - wstrętny na wszystkie możliwe sposoby.

Na tych fotach też jest wstrętna ?

http://photos.vanityfair.com/2014/04/21/53556883a2bf4fe641df404c_scarlett-johans son-vanity-fair-ss01.jpg

http://www.freegreatimages.com/wp-content/uploads/2014/05/scarlett-johansson-ima ges-5.jpg

http://i.imgur.com/sgWORej.jpg

Weź się ogarnij dziewczyno !

użytkownik usunięty
tomucho77

Oko jej ucieka :P Nie podoba mi się jej twarz, nikt mnie nie przekona do jej urody. Kwestia gustu. Nie muszę się ogarniać :)

"Oko jej ucieka" żenada ! zgadza się masz prawo do swojego gustu ale takie gimbusiarskie teksty "koczkodan - wstrętny na wszystkie możliwe sposoby" zachowaj dla swoich kręgów !

użytkownik usunięty
tomucho77

Żenada? Dżizas... wybacz, że nie podoba mi się kobieta którą uważasz za cudowną... zluzuj trochę.

podbijam. scarlet to pasztetowa a shieldmaiden BOGINI. szarpalbym jak jehowy za klamke.

anusia0489

Ładna i tylko tyle.

anusia0489

mi nie wydaja się być podobne, jak dla mnie Scarlett jest dużo ładniejsza. Katheryn przypomina mi czasem Natalie Dormer z tym, że Natalie jest ładna :) Katheryn totalnie mi się nie podoba

rollingstonesid

Jak dla mnie Katheryn niszczy wyglądem Dormer i Scarlett w przebiegach

malonemuert

a jak dla mnie nie dorównuje im do pięt

użytkownik usunięty
kala89_fw

Obie wymiękają przy niej chociaż Scarlett akurat bardzo lubię :)

użytkownik usunięty
anusia0489

Lubię Scarlett ale akurat ona bardziej niż z urody to słynie z seksapilu a Katheryn jest piękna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones