Kate HudsonI

Kate Garry Hudson

7,6
15 765 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Hudson

Widziałem ja na oskarach, ależ się naciągneła\zbotoksowała ledwie ja poznałem, dramat

maximus_

a w dodatku te uszy ....

sweetgirl_fw

heh uszy to nie wiem, dla faceta chyba najmniej ważne, chodzi mi raczej że w wieku 34 już takie poważne ingerencje robi

maximus_

a widziałeś jej matkę, w ciągu ostatnich 20 lat jej twarz była pobojowiskiem, a młoda idzie w jej slady

sweetgirl_fw

też, z tym że ona 20 lat temu miała już 48, tam na widowni jeszcze jedna stara w takim niebieskim wyglądała jak facet, az sie przestraszyłem :D

maximus_

okazuje się że same znajomości nie dadzą pracy w hollywood, muszą jeszcze się "odmładzać" :D

sweetgirl_fw

tu pewnie tez chodzi o sam odbiór przez widza, grając np. w komediach romantycznych główne role musisz mieć świeży wygląd, bo odbiorca to głównie ludzie młodzi, nie będą sie identyfikować z aktorką mającą wory pod oczami i smutna minę :D niestety tak to wgląda ... oczywiście zdarzają sie wyjątki gdzie talent i charyzma powoduje że wygląd jest na drugim planie, ale Kate raczej nie jest aż tak dobra i nie stara sie wyjść za swoje z góry ustalone ramy lekkich komedyjek

maximus_

gdyby nie matka to nigdy nie zagrałaby w żadnym filmie bo nigdzie by jej nie przyjęli ...

sweetgirl_fw

pewnie tak, ale trochę tam talentu ma, w "Jak stracić chłopaka w 10 dni" zagrała dobrze, chociaż może to zasługa McConaugheya ;)

maximus_

nie lubię go, jest kompletnie aseksualny

sweetgirl_fw

dla mnie też :D

maximus_

masz dobry gust :D

sweetgirl_fw

no wiadomo ;)

sweetgirl_fw

Hmmmm, może ułatwiła jej start, ale Złotego Globa czy nominacji do Oscara już jej nie wypracowała. Ona bardzo szybko wyszła z cienia matki, niewiele złotych dzieci może to samo o sobie powiedzieć. Zresztą gdyby znajomości w Hollywood zapewniały takie wielkie sukcesy to syn Toma Hanksa powinien być już mega gwiazdorem, a mimo że "gra" od przeszło dekady to raczej jest w branży nikim. Rumer Willis też wielkiej kariery nie zrobiła, a mając za plecami Demi i Buce`a powinna być, w myśl twojej teorii, w pierwszej lidze już od dawna. Kojarzysz córkę Meryl, też aktorkę? No właśnie.

maximus_

Ok, bez komentarza....Żałosne....

NikitaGroban33

jak żałosne i bez komentarza to po co komentujesz ?
:D

maximus_

Ostatnio sporo jej się chyba przytyło. Zyskując dodatkowe kg straciła sporo na urodzie.

aioli

ona jest teraz w takiej decydującej fazie, albo się ogarnie albo zostanie czarownicą :)

maximus_

Nie zauważyłam żadnego botoksu. Uwierz, że makijaż baaardzo dużo zmienia, na galę nakładają im bazę, podkład, puder i milion innych rzeczy, że wyglądają nie do poznania w porównaniu do tego jak wyglądają na co dzień. Oglądałam z nią dzisiaj film z 2014 roku i z jej mimiką i wyglądem było wszystko w porządku :)

aga7765

wiesz wtedy mogła być opuchlizna po zbyt późnym zabiegu a teraz już wróciło do normy

maximus_

No proszę jaki specjalista ;) To ja wymiękam ;)

aga7765

ależ oczywiście :D ja polecam bardziej naturalne metody dla kobiet np. masaże relaksacyjne, które usprawniają między innymi dynamikę biustu oraz poprawiają ogólne samopoczucie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones