Katarzyna ZielińskaII

5,8
3 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Zielińska

to ona powinna odejść z Barw szczęścia a nie Kuna.Kuna jako Maria też mnie trochę denerwowała, ale Zielińska jako Marta wnerwia mnie na maksa szczególnie jak się chce być wielką dziennikarką i jak spożywa alkohol.

kinomanka_13

no tak, tylko Kuna jest na prawde dobra aktorką, w każdej roli potrafi pokazać coś innego, a Zielińska? drewniak, zawsze taki sam, zawsze gra Kasię Zielińską i tyle, to celebrytka dla mnie, choć z dyplomem aktorskim, skoro skonczyla akademie to niby powinna coś umiec, tam się ściągać nie da, to nie wiem, wstydzi się pokazac???? :P

olcynaaa

zgadzam się z tobą beznadziejna i jako aktorka, i jako wokalistka. Widziałam ją w poniedziałek w fortepianach śpiewających zasiadała z B.Opanią przy białym fortepianie, i Zielińska jest dnem aktorskim i wokalnym, Opania, Segda i Zamachowski są najlepsi jeśli chodzi o ich aktorstwo i o śpiewanie również. Powtórka będzie w sobotę albo o 7:30 i 21:25, albo w niedzielę o 7:30, wiem że albo w sobotę po 7 lub po 21, albo w niedzielę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones