Karolina Sawka

7,2
457 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Sawka

jak na 10-latkę zagrała wręcz genialnie więc dlaczego nie widzimy już jej w żadnym filmie?
Zamiast naprawde utalentowanych ludzi musimy oglądać taką Natalkę z M jak miłość ;/

someone91

była za dobra.
takie jest moje zdanie.

someone91

Bo jej rodzice zadecydowali, że lepiej będzie jeśli nie będzie grać do 18 roku życia. co będzie dalej? zobaczymy, aczkolwiek po tak dużej przerwie nie wróżę jej jakiejś oszałamiającej kariery. chociaż kto wie?

someone91

Tiaaa jak ją zobaczyłam , to samo przyszło mi do głowy ...

someone91

Polecam tekst "Moja przygoda z filmem" autorstwa Ewy Ziółkowskiej na stronach gazeta.pl - jest tam opisana historia trzech dziewczyn, które w dzieciństwie zagrały w filmach, ale potem już do tego doświadczenia nie wracały (Mirella Kurkowska - "Czterdziestolatek", Dorota Latos - "Szaleństwa panny Ewy", Karolina Sawka - "W pustyni i w puszczy").

someone91

Zapewne po obejrzeniu sobie po latach "W pustyni i w puszczy" zrozumiała jak wielki talent aktorski posiada.

McLlovin

Raczej zrozumiała, że zmarnowała swoją szansę na karierę aktorską. Choć może to i lepiej, bo jest spora szansa, że skończyłaby w jakimś tasiemcu serialowym.

marcin261287

lepiej? ty matole

marcin261287

Wykrakałeś, będzie grała w M jak miłość w gazecie z programem o tym pisali.

frycek49

Na chlebek będzie ;)

marcin261287

No ale może dzięki temu jej kariera ruszy czego jej bardzo życzę. parę aktorów i aktorek się na tym wypromowało. Miejmy nadzieję że i Karolinie się uda.

frycek49

W Polsce udział w tego typu serialach to nie jest wstęp do kariery.

marcin261287

Paru aktorkom to się udało. Oby Karolinie też. Trzymam za nią kciuki.

someone91

Wczoraj byłam na sztuce w teatrze, gdzie występowała!! Bardzo dobrze zagrała!! Widać idzie w kierunku aktorskim, ale może uważa, że wykształcenie najpierw.....

someone91

Ma też ponoć grać w "M jak miłość" trochę szkoda jej do takiego widziadła ale lepszy rydz niż nic.

someone91

No i już gra w M jak miłość :(. Szkoda, że nie w czymś lepszym. Miejmy nadzieję, że to się zmieni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones