Karolina Sawka

7,2
457 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Sawka

Skromna i taka "normalna" porównując z dziewczynami w jej wieku spotykanymi na ulicy.

ZaX_filmweb

Bardzo ładna dziewczyna, super zagrała w "W pustyni i w puszczy" i faktycznie szkoda, że potem znikła z ekranu, bo miała predyspozycje.

ZaX_filmweb

człowieku zbyt często ??? Ona zagrała tylko w jednym filmie !

killerek132

... bez komentarza

ZaX_filmweb

dokładnie...

killerek132

przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź, a później swoją. Jeśli dalej nie zrozumiesz jednego prostego zdania zawołaj jakiegoś 10-latka

ZaX_filmweb

moja interpretacja jest prawidłowa, może zastanów się nad refleksją tego tytułu

ZaX_filmweb

nie no faktycznie może ten post jest "troszkę" infantylny, więc zawołanie 10 latka mogło by pomóc.

ZaX_filmweb

ale ty masz ryse na bani że aż ci na plecy wchodzi :D

KwaziModo

no widzisz, aż musiałeś drugie konto założyć na FW żeby się dowartościować :)

użytkownik usunięty
ZaX_filmweb

To zobacz jej zdjęcia. Reżyserzy się nie pomylili pomijając ją, gdy dorosła. Nogi i figurę ma tragiczną.

widzę jej zdjęcia i nie wiem do czego Ty się czepiasz. Zarówno nogi jak i figurę ma normalne

nogi i figurę ma tragiczną ?!?? http://www.se.pl/multimedia/galeria/68739/132127/karolina-sawka-czyli-nel-z-w-pu styni-i-w-puszczy-wyrosa-na-slicznotke/ człowieku to w takim razie jaki jest twój typ urody bo na tym zdjęciu jest perfekcyjna

KrzynioB

on sam chciałby mieć taką mógłby wtedy uprawiać sex z mężczyznami a tak musi im za to płacić

ZaX_filmweb

Kolejna wielka gwiazdka jednej roli, to chyba jakieś piętno po pierwszej ślicznocie z pierwszej wersji. Jeden film i reszta życia w ukryciu słabo trochę, szkoda.

CiastkoZ_Krymem

niektórzy nie zagrają w życiu nawet jednej roli. ona skonczyła szkołę filmową ,czyli jeszcze będzie grała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones