Jules StewartII

Jules Mann

powrót do forum osoby Jules Stewart

w jakim celu przyznajecie noty tej pani, ktora do tej pory nakrecila tylko jeden film, a do tego taki, ktory nie mial jeszcze premiery?! nigdy tego nie zrozumiem... okej, to jest mamusia pani krysi ze 'zmierzchu', ale to jeszcze nic nie znaczy!!!!!

tercc

Bo ludzie są dziwni. Dlatego ;)

Carla

No tak, zapomniałam ;-)

tercc

tak się składa, że reżyserowała dopiero jeden film, ale brała udziała w wielu projketach filmowych jak scenarzystka. lepiej zapoznał się najpierw z biografią tej pani na imbd zanim coś powiesz.

puma

sugerujesz że jest znaną i cenioną scenarzystką?! *śmiech* Mam ją podziwiać, zapominając o naprawdę ważnych ludziach?

tercc

nie wszyscy scenarzyści lansują się na salonach zresztą looknij sobie na jej filmografię na imdb

puma

Jej córką jest Kristen - dlatego.
Nie wyreżyserowała jednego filmu - ma na swoim koncie ich wiele np. Scooby Doo - a to przecież wszyscy znacie, nie? Jednak K-11 powstało wyłącznie z jej ręki, mam nadzieje, że kiedyś ten film ujrzy światło dziennie, jeśli nie -szkoda, tak fajnie się zapowiadał..

tunia_zn

dokładnie.

tunia_zn

HaHa, "Jej córką jest Kristen - dlatego" To mnie rozwaliło, widzę, że nawet dodałaś do ulubionych, pozdrawiam Ciebie i twoją płytkość. Podaj mi kilka filmów które ona reżyserowała : )
Z resztą, z kim ja chcę konwersować, z osobą, która oceniła Czarodzieji z Waverly Place na 10.

mf_loves

Widzisz, tak się składa, że dziele to koto z inną osobą i nie wnikam w to, co ona dodaje do ulubionych i jakie oceny wystawia (nawet jeśli jest to Hannah Montana czy Czarodzieje..) więc proszę cię, ale nie wysuwaj pochopnych wniosków, a także nie obrażaj nazywając mnie płytką. Jeśli masz Twittera, to możesz sobie zerknąć na konto tej Pani, wtedy zrozumiesz, że ludzie ją kochają nie za to, jakie filmy wyreżyserowała, tylko za to, że jest matką Kristen. Poza tym, niedługo do kin wejdzie K-11, film, który ta pani wyreżyserowała a także napisała, także zamiast oceniać innych, weź może wejść na YouTube i obejrzyj zwiastun. :)

tunia_zn

Oglądanie zwiastuna to jak słuchanie piosenki bez słów, więc wybacz.

tercc

Tak się składa, że na filmwebie w wielu przypadkach jest tylko malutki ułamek filmografii czy czego tam obecnych tu filmowców wszelkiego rodzaju. Zrozum dziecko, że filmweb tworzą internauci i uaktualniane są zazwyczaj jedynie profile znanych polskiej publiczności, a nie jakiegoś tam Pabla, Juana, Svena czy Gieorgija, których filmów nikt w Polsce nie widział bądź widziało bardzo mało osób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones