Joss Whedon

Joseph Hill Whedon

6,7
2 450 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Joss Whedon

Zastanawiam się, czy Joss Whedon spieprzył scenariusz do tego filmu, czy też uratował
denny pomysł wskrzeszenia serii od kompletnej porażki i po prostu nie dało się napisać
czegoś lepszego.

Papercat

Joss napisał scenariusz który został poszatkowany przez studio i niewiele z niego ostatecznie zostało.

Papercat

Alien 4, Zmartwychwstanie był Mega! Tak jak i trzy poprzednie! Skoro Joss spieprzył scenariusz, a studio go uratowało to chwała im za to! Jak nie podoba się to do garów, chłopcze!

DoomsWeek

Alien 4 byl glupi i niepotrzebny. David Fincher genialnie zamknal trylogie i tak powinno sie ta serie zostawic. Ostatnio czesc moglaby uratowac duza ilosc akcji(bo horror to to nie byl na pewno, a moglby sie sprawdzi jako akcyjniak), ale nawet tej bylo w tym filmie niewiele.
Poza tym kim jestes, zeby nazywac mnie chlopcem?

Papercat

Ogólnie to Fincher miał scenariusz i film oraz montaż przerobiony przez studio. Jak ci się tak Resurrection nie podoba to trudno ;P Nie zgadzam się i tyle. Świetny film. A co do tego kim jestem to: "Niewasz Interes" chłopcze.

DoomsWeek

Moim zdaniem już Fincher spartolił nie ciągnąc dalej wątków Hicksa i Newt. Co do Przebudzenia to czy było potrzebne czy nie, nie wiem. Napewno było nieuniknione bo Alien to seria, która przyciąga pieniądze jak magnes. Moim zdaniem sprawnie to rozegrali z tym klonowaniem jedyne co było średnio trafione to zmieszanie się DNA obcego z ludzkim i mega Ripley. Jednak, fajnie było zobaczyć znowu obcego na dużym ekranie bo byłem na premierze Resurrection w kinie :)

Papercat

1 i 3 to horrory sf a 2 i 4 to kina akcji gdzie bardziej postawiono na walki komandosów z Obcymi, wszystkie części są OK

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones