Josh Hutcherson

Joshua Ryan Hutcherson

7,8
28 060 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hutcherson

Ok, ok rozumiem waszą krytykę. Tylko jednak komentarze typu "FUJ, ON JEST BRZYDKI,
WSTRĘTNY" są poniżej poziomu, BO NIE KAŻDY MUSI BYĆ SUPER PRZYSTiOJNY! Oceniamy tu
aktorstwo, a nie wygląd! Jeśli chodzi o komentarz: "OSKAROWEJ ROLI TO MU RACZEJ NIE
WRÓŻĘ.." nie każdy musi dostać Oscara!! A to jak toś napisał " JEST BEZNADZIEJNY GRA DO
DU*PY" to chyba jednak coś w nim musi być skoro w wieku 9 lat potrafił już zagrać w paru filmach, a
WCALE NIE MIAŁ BOGATYCH RODZICÓW i mieszkał w małym miasteczku więc żeby się wybić to
coś jednak w tym jest,prawda?

nekitka223

Prawda :)

nekitka223

A na dodatek potrafi wzruszyć do łez jak w moście do Therabitti, a wydaje mi się że jednak aktorzy do "d**y" tego nie potrafią :)

nekitka223

Nie przejmuj się, niektórym brak ogłady. Chłopak jest całkiem fajny, a jego gra robi wrażenie. Jest bardzo naturalny i ja wróżę mu karierę. Poza tym...Al Pacino modelem nigdy nie był, a jest jedną z największych gwiazd Hollywood ;)

nekitka223

Zgadzam się.Zamiast rzucać na niego hejtami,niech lepiej popatrzą na siebie.

nekitka223

Ja też uważam że jest super. Uwielbiam go za rolę Most do therabitti gdzie zagrał super razem z Anną Sophią Robb, oglądałam film Igrzyska Śmierci gdzie również wykazał się dobrze. Jeśli ocenić go jako aktora to jest naprawdę dobry a jeśli chodzi o wygląd to wcale nie jest brzydki :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones