Jonas Åkerlund

5,6
203 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Jonas Åkerlund

zawsze wiedziałem że historia tego zespołu,to wymarzony materiał na film,tyle tam się działo złych rzeczy że ho ho! czekałem tylko na moment kiedy hoolywood się pokusi o ekranizację tego wszystkiego,i się chyba doczekam,mam nadzieje tylko że nie spartoli tego,i ukaże wszystkie ważne wątki dla historii tego zespołu z lat 83/4 do 93 roku,zdjęcia mają ruszyc na jesień tego roku,życzę wspaniałej ekranizacji zespołu jonas

dj_carlos

i co, ruszyło coś? zdjęcia?
bo też czekam na ciekawy film o tych popaprańcach

dj_carlos

Åkerlund wydaje się być idealną osobą do wyreżyserowania tego filmu. On wie o co chodzi w black metalu, bo dołożył swoją cegiełkę na samym początku kreowania się gatunku. Mam nadzieję, że producenci nie będą naciskać by zrobił wzruszającą i pozbawioną wulgarności historię. Musi być brudno, krwawo i plugawo ;)

dj_carlos

Film jest w produkcji. Nazywa się Lords of Chaos, ale zanosi się na totalną porażkę.

Nikt nawet nie postarał się pójść do muzyków i poprosić o wywiad.
Być może tego skutkiem muzycy (mayhem, darkthrone, burzum) o których jest ten film wypięli się na twórców i nie przyznali im praw do użycia ich muzyki w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones