Johnny CashI

John R. Cash

7,9
100 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Cash

JOHNY

użytkownik usunięty

NIEJESTEM WPRAWDZIE MIŁOŚNIKIEM COUNTRY ALE MUSZE PRZYZNAĆ ŻE GŁMBOKI BARYTON CASHA DOPROWADZA MNIE DO SZALEŃSTWA ( POLECAM ''GIRL FROM THE NORTH COUNTRY'' KTÓRĄ ŚPIEWA W DUŁECIE Z BOBEM DYLANEM)

Ja też niby nie słucham country, ale zdobyłam ostatnio kilkanaście piosenek Johnny'ego - super są! Gorąco polecam "Hurt", "A Thing Called Love" czy "The Night They Drove Old Dixie Down" =)) Ale tak w ogóle to co tak mało komentarzy?? Bo wg mnie Johnny był szczególnym wykonawcą - ja tak sądzę, a jego twórczość znam dopiero od tygodnia =))

NeoSocky

Zgadza się: jest w jego muzyce coś takiego, że odstaje od tych wszystkich kowboi w kapeluszach i kowbojkach. Johnny ze swoją muzyką był po prostu autentyczny i pozbawiony pozerstwa. "When A Man Comes Around" po prostu mnie rozwala.

Tak - "Hurt" jest świetne. Ponadto gorąco polecam "I walk the line", "Get rhythm" oraz "Home of the blues" :) Wspaniałe kawałki :)

Angel_a

"Ring Of Fire" - o tym, jak gorąca jest miłość - jeden z moich ulubionych.

Kathy_Selden

Posłuchajcie sobie dwóch płyt z 1985 i 1990 roku, które Johnny zaśpiewał wraz z zespołem Highwayman =)

Ja jeszcze Casha nie słyszałem (choć zamierzam), ale jak chcecie posłuchać dobrego country - ściągnijscie sobie utwór 'All my exes live in Texas'. Wypas! Piosenka znana przede wszystkimz GTA San Andreas...

Bruce_Lee

moim zdaniem Cash byl najlepszym muzykiem w historii muzyki :D. Jest niesamowity!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones