Joe WrightIV

7,4
2 067 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Joe Wright

Nakrecil naprawde dobry i bezpretensjonalny film fabularny(w swoim debiucie na wielkim ekranie)a nie omieszkal go krytykowac na kazdym kroku w swoim komentarzu w dodatkach do Pride and Prejudice!a to zle oswietlenie,a to niepotrzebne zastosowanie techniki CGI na potrzeby filmu.....Pozniej dostaje sie autorce Jane Austen!!!!
Jesli jest takim perfekcjonista to znaczy ze stac go na jeszcze lepiej wyrezyserowane przez niego filmy a to brzmi obiecujaco!!!

gnatekadi

Nie wiedzialam,ze jest az takim perfekcjonista.Filmy wg.mnie byl sweitny,nie bylo ani jednej zbednej sceny,a nakrecony zostal fenomentalnie.Jak ogladam ,,Dume..'' z jego komentarzem to mowil,ze pare scen robili w pospiechu i jakby mieli wiecej czasu to by to lepiej wyrezyserowal.Kto wie,moze i by tak bylo.

gnatekadi

o tak! jego komentarze są rozbrajające:) Na razie obejrzałam jego 2 filmy(Dumę i Uprzedzenie oraz Pokutę). Oczywiście obydwa z komentarzem. Dzięki temu zaczęłam zwracać dużo większą uwagę na szczegóły, które przecież mają ogromny wpływ na efekt końcowy(w wykonaniu Joe- na fantastyczny efekt końcowy).

gnatekadi

Pamietam jak ja ogladalam Pokute z jego komentarzem. Po prostu smialam sie przez kilka minut. Jest rezyserem, ktory ma do siebie dystans i nie wychwala swoich dziel, wrecz przeciwnie. Ale i tak najbardziej podoba mi się w nim to, że w prosty sposób potrafi pokazać piękne rzeczy.Robi filmy, które pasjonują. Pamiętam, że pierwszą cześć Pokuty ogladalam jak zaczarowana. Później było troche gorzej, bo były sceny wojny, ale i tak to nie ujelo piękności tego filmu. Co do jego komentarzy, to zapamiętał dwie rzeczy. Pierwsza,ze ma jakas obsesje na punkcie filmowania zblizen dloni (Pokuta oraz Duma i uprzedzenie, były tam zblizenia dloni). A druga to to, ze nie lubi, gdy aktorzy stoja w miejscu i mowia swoje kwestie. Zawsze kaze im sie przemieszczac i cos robic.

podrozniczka440

Ja oglądałam tylko komentarz do dumy;) pamiętam jak tyrał się za kadr z księżycem;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones