Joe WrightIV

7,4
2 067 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Joe Wright

... ALE dlaczego Keira Knightley musi grać w większości jego filmów?! Jest tyle aktorek, a mi
przez nią te filmy się zlewają, keira tu keira tam. Pokuta, Duma i uprzedzenie teraz Anna
Karenina, a ja się pytam, czy nie można zdjąć tego ciężaru z Keiry (która teraz już będzie
naznaczona jako aktorka do filmów kostumowych) i zaryzykować angażując kogoś innego?

karaudrey

Keira jest jego muzą , jest pracowita i piękna - zresztą to nie pierwszy team filmowy... Jeżeli współpraca dobrze idzie, potrafią coś razem skonstruować w tej samej tonacji, to dlaczego nie?

karaudrey

Lubi z nią pracować i tyle ;) Woody Allen lubi gdy w jego filmach gra Penelope Cruz :) Większość scenarzystów czy reżyserów ma swoich ulubionych aktorów .

karaudrey

Ja tam uwielbiam jego filmy z Keirą w roli głównej i liczę na to, że pojawią się kolejne ;).

karaudrey

Może po upływie czasu nieco zaktualizuję moją wypowiedź. Po obejrzeniu 'Księżnej' nabrałam szacunku do aktorstwa keiry i oglądanie jej w filmach kostiumowych nie jest już dla mnie problemem. Również argument z muzą do mnie przemówił ;)

karaudrey

dla mnie to zaczyna robic sie nudne, ostatnio wszystkie filmy kostiumowe jakei widzialam 3-4 byly z Keira, nie dosc ze sie zaszufladkuje to mam wrazenie ze to ta sama osoba . Po obejrzeniu Anny Kareniny prawie nie powiedzialabym ze to byla Rosja a nie Anglia

karaudrey

Keira jest znakomita i Ja osobiście chciałbym ją w większości filmów Wrighta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones