Joanna Opozda

6,2
2 452 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Opozda

, ale wygląda na o wiele starszą niż pokazuje metryka

rosacana

Wygląda na zdecydowanie starszą, to prawda. Ona ma naprawdę "ładną" figurę, ale z twarzy przecież wygląda ja spłaszczone prosię. Nie piszę tego złośliwie, ale ta twarz to zdecydowanie nie mój typ.

MartiniKS

Jest przepiekna wyglada jak Izabela Scorupco pomieszana z Barbara Kwiatkowska, najwidoczniej twoj typ to jakas grazyna zza lady

KamilPawlowski

Dowcip tygodnia. Iza jest piękną kobietą a na temat Joanny co miałem napisać, to już napisałem. Nie potrzeba lady, bo dziesiątki ładniejszych grażyn, mija się codziennie idąc chodnikiem.

MartiniKS

Dziwne ze zawsze gra SEX BOMBY a faceci sie za nia uganiaja, masz jakies kompleksy ktore tutaj leczysz, pokaz jak wygaldasz :) do krytyki pierwsza, Joanna jest modelka i aktorka a Ty kim jestes ? HEJTERKA !

KamilPawlowski

Pomijam to, że nawet płci odróżnić nie potrafisz, ale zanim zaczniesz wyjeżdżać z tekstami o kompleksach, to zrozum człowieczku - "jeden lubi rybki a drugi puste akwarium, jednemu się ona podoba, innemu ani trochę".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones