Jim Sturgess

James Anthony Sturgess

7,8
11 720 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Sturgess

W ciągu kilku lat, od czasów Across the Universe zagrał w wielu świetnych filmach. W tym (jak dla mnie) kilku ponadczasowych, które z pewnością będą kultowe!! Bardzo dobrze, chylę czoła ;)

TESALONIK

Zdecydowanie się rozkręca! Pamiętam, jak po wejściu do kin "Across the Universe" zobaczyłam ten film. Jima w ogóle nie znałam, ale od razu mnie zauroczył. Potem widziałam "21" i przepadłam, od tamtej pory z niecierpliwością wyczekuję kolejnego filmu Sturgessa. Facet wybiera dobre filmy i moim zdaniem gra coraz lepiej. W tamtym roku "Cloud Atlas", teraz "The best offer", czyżby szykowały się jakieś nagrody?;>

magda_0389

Ja już nie mogę dłużej czekać aż go ktoś doceni, jakoś brak mi tego bardzo, bardzo- kiedy, do diabła, ktoś w końcu zauważy, że to utalentowany facet? Czekam i czekam aż coś zaskoczy i ciągle się rozczarowuję bo mimo, że Jim gra dobre role, jakoś przechodzi nie zauważony. Też was to wkurza?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones