Jerzy Hoffman

7,5
2 413 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jerzy Hoffman

Takie mam o nim zdanie.W swoich nowych produkcjach historycznych Pan Jurek nie skupia się na bohaterach swego filmu (tak jak to robił w bardzo lubianym przeze mnie "Panu Wołodyjowskim i równie bardzo lubianym "Potopie") tylko na efektach specjalnych i przez to powstają kiepskie produkcje wypełnione patosem( "Ogniem i mieczem" czy "Stara Baśń" ).Tak też będzie moim zdaniem niestety z jego "Bitwą warszawską 1920".
Ale i tak panie Jurku darze pana szacunkiem ze względu na dawne produkcje !!!

Bondman

Trzeba przy tym pamiętać, że rozwój techniki daje nowe możliwości. Jerzy Hoffman jest człowiekiem, który zawsze szedł z duchem techniki, oczywiście w takim stopniu jak za komuny pozwalała na to władza. W Ogniem i Mieczem zdecydował się uatrakcyjnić film wykorzystując nowe możliwości. W tym przypadku punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jak to się mówi.

macgaw1

Popieram poprzednika u góry.Dla Hoffmana wielki szacun za to co robił ale jego ostatnie filmy to chała wypełniona wciąż tymi samymi nazwiskami w rolach głównych.Zamachowski jako Wołodyjowski,Ukrainiec jako Popiel prosi się już o zmiłowanie,Marian Pażdzioch też za bardzo się kojarzy z Marianem,brak jakiejś naturalności w tych filmach,wszystko jakby na siłę wyuczone.Jedynie jego Bochun wydawał mi się naturalny.Efekty też są fajne jeśli nie wyglądają sztucznie i zabawnie.

wreathchlors

A ja uważam że rola Zamachowski bardzo dobrze zagrał ot co !

jasossik

Że niby Hoffman dobrze zagrał rolę Zamachowskiego?Sprawdź czy diler ci niczego nie dosypuje do towaru.

llama777

No literówkę zrobiłem .powinno być ,,A ja uważam że rolę Zamachowski bardzo dobrze zagrał ot co. A jeśli ciężko ci zrozumieć , to przeczytaj powyższe wypowiedzi. A z dilerką sobie daruj, teksty jak nie wiadomo dla kogo .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones