Jerzy Bogajewicz

6,5
136 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jerzy Bogajewicz

http://www.pudelek.pl/artykul/34469/rezyser_obraza_szefow_tvn_dziwka_musi_wyjsc_ na_miasto/1/

DUŻY SZACUN za odwagę wyrażania opinii, wcale znowu nie tak odkrywcze słowa, ale podane tak, że czuć siłę prawdy, jak cios w zęby.

Przekonanie panów jak Edward Miszczak czy Wojewódzki o swojej genialności i niezbywalnej misji wciskania ludziom shitu jest tak mylne i archaiczne, że aż śmieszne.
My, widzowie to czujemy a widać to pięknie po kursie akcji ITI i chęci inwestorów do zakupu wystawionego na sprzedaż TVN...

"Napoleon" ze świtą, te pulchne gwiazdeczki w laboutinach, mędrcy w trampkach, pajace reklamujące banki...kończy się pewna epoka. Pora na zmiany ;)

"o jest sitcom. W sitcomach nikt nie chce grać, nikt nie chce ich ogladać, a jak czuję się jak ktoś, kto przywiózł prostytutkę z Chicago i musi ją ubrać, żeby się sprzedała w Warszawie - wypalił na konferencji prasowej. TVN kupuje program od pajaców z Los Angeles, pajace wyprodukowali ten program 15 lat temu i nie kumają o co chodzi. Forma jest do dupy i stara, ja jestem wynajęty do tego, żeby uczynić ten cycek atrakcyjnym i żeby była erekcja. Ja masowałem, kombinowałem, gdzie przypudrować, gdzie ujędrnić i żebym po mordzie nie dostał jak skończę. Ta dziwka musi wyjść na miasto, musi się ruszać, biodra muszą funkcjonować, jest rewolucja, to trzeba ciężko pracować, myślicie, że jest łatwo??? Strasznie trudno."

"Kochani, dajmy sobie spokój, to jest serial. Idźcie do domu, obejrzyjcie jakiś poważny film. Tutaj nie ma na co patrzeć"

rauf1

Jak sitcom jest dobrze napisany, to będą chcieli w nim grać i ludzie będą chcieli go oglądać. Chyba.

Coshand

U nas, w Polsce?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones