Jeremy Renner

Jeremy Lee Renner

8,0
48 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Renner
grubens997

Nadałby się, ale jest jedna, mała przeszkoda- jest obywatelem USA. Do tej pory według tradycji Bonda grali aktorzy z państw należących do korony.

robert_28

Byłby spoko do tej roli, ale jak powiedziałeś. Do tej roli biorą tyko Brytyjczyków.

grubens997

Bondem absolutnie nie ---ale jako następca Bournea czyli Aaron Cross jak najbardziej. Fantastycznie zagrał w Dziedzictwie.

grubens997

Lekko za stary do tej roli. Chyba że na jeden raz. Dodatkowo fizycznie nie pasuje mi do roli Bonda.

grubens997

Nieee, w życiu. Nie chcę powtórki z Craiga.

grubens997

Ja jestem za tym, abyś usunął swoje konto

Kamecha

Coś ci w nim przeszkadza? No proszę, wyraź swoją opinię - chętnie ją przeczytam ^.^

Kamecha

hahaha, dokladnie :D

grubens997

Czemu nie , ale wolałbym Michaela Fassbendera :)

grubens997

Olaboga, tylko nie to.
Koleś jest wyjątkowym drewniakiem bez wyrazu i do tego wygląda jaki pyza na kacu.

użytkownik usunięty
_MAX_

Czyli idealny na Bonda XXI wieku

grubens997

;) chyba Johnnem Englishem!

grubens997

Co? Kolejny bond sztywniak pokroju Craiga. Z tym że ten mógłby spokojnie wyżyć z wynajmowania przestrzeni pomiędzy oczami i darować sobie aktorstwo, bo w każdym filmie gra tak samo.

grubens997

Bardziej by się nadał do bioigrafii Steve'a McQueena ( o ile by kiedykolwiek taka powstała)

Sarah_7

Naucz się pisać ,,biografii", bo coś ci nie idzie.

karolinagleba1

A co, kupisz mi słownik?

grubens997

Ja chętnie tylko że jest Amerykaninem i wątpię czy taki pomysł wypali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones