Jeremy Renner

Jeremy Lee Renner

8,0
48 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Renner

Bo widziałam go tylko w roli Hawkeye'a i w Housie, a bardzo chciałabym go zobaczyć w innych filmach.
To jak? :)

kyle_TB

polcam ci jeszcz w pulapce wojny, bardzo dobry film, jak i avengers ale to chyba widzalas

użytkownik usunięty
natasha_1

Akurat w ''Avengers'' Renner moim zdaniem zaniżył swój dotychczasowy poziom, grając poniżej swoich możliwości.

"Neo Ned" i "Dahmer" (chociaż to słaby film biorąc pod uwagę życiorys Dahmera ;)

Nenson

i SWAT oczywiście

Avengers, bardzo dobry film rozrywkowy, zaniżył to on sobie poziom w SWAT - jeden z najbardziej tandetnych i kiczowatych filmów, na dodatek całkowicie pozbawiony logiki

użytkownik usunięty
eji

Film SWAT był przeciętny ale on grał bardzo dobrze.

użytkownik usunięty
kyle_TB

28 tygodni później, Chwila, Mała podróż do nieba i 12 lat i koniec-to kolejne dobre pozycje z filmografii Rennera.

w Chwili serio dobrze zagrał? chce obejżeć ale jakoś nigdy nie mogę się za to zabrać.

kyle_TB

Mission Impossible Ghost Protosol:D

kyle_TB

Widzę, że cieszą Cię filmy z komediowym akcentem, więc może spodoba Ci się ten serial
http://www.filmweb.pl/serial/Komisariat+drugi-2009-483323
Polecam:)

Evie_MacR

w którym odc (którego sezonu) Housa on się pojawił??

wolvi24

sezon 4 odc. 9 "Games"
:)

Evie_MacR

dzięki serdeczne aż sobie sprawdzę bo jakoś nie pamiętam jego występu w Housie...;-)

kyle_TB

w mieście złodziei jest mega kreacja Rennera.

doktor_nauk

o tak w Mieście złodziei super zagrał moim zdaniem lepiej niż Affleck. to był pierwszy film z Rennerem jaki obejrzałam...(a obejrzałam go tylko dlatego że gra tam Jon Hamm którego też uwielbiam ;-))

użytkownik usunięty
kyle_TB

Wszystkie, to aktorski geniusz!!!

użytkownik usunięty

buahahhahahahaahhahhahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhaahaahhahahahaahhahaha XD

kyle_TB

28 Tygodni Później !
Świetna rola.

kyle_TB

W pułapce wojny zobacz koniecznie jeśli jeszcze nie widziałaś i w SWAT też świetnie zgrał :D

kyle_TB

dla mnie osobiście obowiązkowo The Hurt Locker, ktoś wyżej wspominał Dahmer, Miasto złodziei, w SWAT moim zdaniem też dobrze zagrał chociaż osobiście cały film oceniłabym na 5, i W pułapce wojny jego gra aktorska też jest niezła, zwłaszcza w momencie jak musi zabijać... upss dalej nic nie pisze bo to byłby już spoiler - jednym zdaniem masz troche do nadrobienia ;D

Carlla_24

a The Hurt Locker i W pułapce wojny to nie jeden i ten sam film? ;D chyba, że źle zrozumiałam twój wpis.

malinowa_4

ojj pomyliłam się! oczywiście nie ten film miałam na myśli haha :) 28 Weeks Later - tutaj właśnie fajnie zagrał ale dla mnie zdecydowanie najlepszy film to W pułapce wojny ;D i przepraszam za pomyłke ale ten film ciągle "siedzi" mi w głowie ;)

Carlla_24

ja mam to samo więc się nie przejmuj ;D 28 weeks later też chyba sobie obejże bo wszyscy mówią, ze bardzo dobrze tam zagrał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones