Jensen Ackles

Jensen Ross Ackles

9,1
7 586 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jensen Ackles

Ktos wie czemu od kilku lat w niczym nie zagrał?

JakeW

Jensen miał kilka lat temu np. Na grę głównej roli w filmie kapitan ameryka ale odrzucił propozycję by kontynuować grę w supernatural. Myślę że po prostu na razie nie chce sie rozstawać z serialem

JakeW

Przez Serial Supernatural. Żeby zagrać w innym filmie musiał by zerwać z serialem.

karolia000

zawsze mozna zagrac w filmie wtedy gdy maja przerwe w kreceniu serialu

mania19

Ma trójkę małych dzieci, więc co logiczne, chyba woli spędzać czas z rodziną :)

pierutka

Brad Pitt na wiecej dzieci i gra jakos w filmach

mania19

Priorytety

mania19

To zależy od osoby, sam serial pewnie zajmuje mu większość czasu, a chce też spędzać czas z rodziną.

użytkownik usunięty
pierutka

Jensen ma jedno dziecko, to Jared ma trójkę

W zeszłym roku urodziły mu się bliźniaki.

JakeW

Powodów może być kilka, niestety na szybko nie znalazłem w necie by ktoś mu zadał to pytanie i dostał odpowiedź od JA(choć na 99% takie padło).

SN zabiera mu sporo czasu, zwłaszcza że próbował też sił nie tylko przed, ale i za kamerą jako reżyser.

Jw, życie prywatne też zabiera czas.

Poza tym, JA ma zapewne ten sam problem co Richard Dean Anderson: jest twarzą jednej roli, wrzucą go do pełnometrażowego filmu z zupełnie innego gatunku i konwencji, a co 3 widz powie "o, to Dean". Trudno mu będzie to zmienić, zwłaszcza że chyba sam nie zamierza.

JakeW

Nie znam zapisów jego kontraktu ale są też obowiązkowe konwenty, trwające 2-3 dni. Nawet w czasie przerwy pomiędzy sezonami. Akurat w czasie wakacji goszczą w Europie czy też w Australii. Zatrudnienie takiego aktora bez pozwolenia jego macierzystej wytwórni jest problematyczne.

JakeW

Podejrzewam, że świetnie zarabia w Supernatural i dobrze mu tam, że nie widzi powodów żeby grać w innych filmach a trochę szkoda może mała odmiana jakaś by się przydała oczywiście z korzyścią dla fanów :)

JakeW

Nie żyje

127adam1

Walnij się w łeb deklu nikomu nie życzy się śmierci... -,-' Twoje szare komórki już dawno nie żyją a w bańce zamiast mózgu została najwidoczniej tylko jakaś maziowata papka...

JakeW

Zawsze mógł przyjąć rolę filmie a w serialu przerwa czyli np po ostatniej walce z demonem śpiączce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones