Jean Peters

Elizabeth Jean Peters

7,7
373 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean Peters

Jak to możliwe że nie miałam pojęcia o jej istnieniu? Przypadkiem zobaczyłam ją w 'Niagarze' i od razu zwróciłam uwagę na jej urodę. Byla naprawdę bardzo piękną aktorką. Szkoda że mało osób o niej pamięta. W "Niagarze" przyćmiła grą i swoją urodą sztuczną, przerysowaną, pozbawioną talentu i zupełnie przeciętną MM.

użytkownik usunięty
film128

Całkowicie się zgadzam. W Niagarze, Jean całkowicie przyćmiła urodą i wdziękiem Marylin Monroe, naprawdę nie rozumiem czym ludzie tak się w niej zachwycają. Miałam okazję obejrzeć parę filmów z jej udziałem i zarówno jej gra aktorska jak i wygląd wydają mi się wyjątkowo sztuczne, ale cóż, kwestia gustu.

film128

Może to głupie pytanie, ale wie ktoś czy Jean miała dzieci? ;) Czy nie miała tak jak Marilyn.

użytkownik usunięty
film128

A ją się nie zgadzam. Może i zagrała tam dobrze i była bardzo ładna, ale Marilyn wcale nie przyćmiła ani swoją grą, ani swoją urodą.

film128

Prawda!

film128

Przypominam, że Marilyn miała potężny talent. Sam Lee Strasberg powiedział: W całej swojej karierze wykładowcy, przez moje ręce przeszło wielu aktorów. Jednak do czynienia z prawdziwym talentem miałem tylko dwa razy: Kiedy uczyłem Marlona Brando i Marilyn Monroe.

Radzę poczytać, pooglądać, zanim ktoś wyleje wiadro pomyj na aktorkę, która bogata wewnętrznie i niesamowicie wrażliwa (polecam książkę "listy, fragmenty, zapiski intymne Marilyn Monroe) kreowała postać słodkiej idiotki. To też trzeba dobrze zagrać. Ona bardzo marzyła o poważnej roli, bolało ją to, że społeczeństwo utożsamia ją z symbolem seksu.
"Ona była poetką, która mogła stać na rogu ulicy i recytować wiersz, a tłum zdzierał z niej ubranie"

pozdrawiam :)

film128

Nie było aktorki która mogłaby przyćmić Marilyn urodą! Przy niej wszystkie laski wypadały blado, jakby ich tam w ogóle nie było. Chyba w tamtych czasach to musiałaby zagrać z B.B. żeby ktoś mógł się zastawiać która dziewczyna ładniejsza jest.

film128

Zawsze tak masz -żeby pochwalić jedną osobę musisz naubliżać drugiej- dla równowagi???

użytkownik usunięty
film128

Była piękna miała klasyczną urodę ale nie przyćmiła M.M nikt nigdy nie przyćmił M.M, która była prawdziwą Afrodytą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones