Jayne Mansfield

Vera Jane Palmer

7,2
39 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jayne Mansfield

Nie dorasta Marilyn do pięt.

użytkownik usunięty

Po 1.- nie miała w sobie czaru- jak ogląda się jej zdjęcia- są bez głębi. Marilyn miała więcejjjjj uroku. Zdjęcia Mansfield są takie "bezduszne". A ona sama nie była pięknością. (nie mówię, że MM była- ale przynajmniej była bardziej urocza- takie ciepło biło z jej oczu, a oczy Mansfield są bardziej puste.
Po 2.- nie można powiedzieć że była inteligentniejsza niż MM- przecież ona powiedziała może 1 błyskotliwą myśl, a Marilyn kilkadziesiąt.
Testu inteligencji nigdy nie przeszła- a to, że podaje się 163 lub 149 iq- cóż, na niektórych stronkach można przeczytać, że MM miała powyżej165- w takie rzeczy nie powinno się w ogóle wierzyć . Większość słynnych osób nie rozwiązywała nigdy testu iq, tylko jacyś pseudointeligenci powiedzą, że ktoś miał tyle i tyle i ludzie w to wierzą. Swoją drogą, od kiedy człowiek inteligentny należy do sekty? Na to nabierają się głupcy.

Po 3.- żadną rolą nie potwierdziła talentu, więc o co chodzi?

Gdyby nie tragiczna śmierć...

A i była nazywana "Marilyn Monroe dla ubogich"...

Ona była pierwsza więc oszczędź sobie.

użytkownik usunięty
Kileeer

Była po tym, jak Marilyn Monroe stała się sławna w całej Ameryce.

Mi się wydaje , że Jayne Mansfield była sławna przed MM , a potem mało kto o niej pamiętał .

użytkownik usunięty
Kileeer

MM w 53. była sławna, jej kopia zaczęła karierę w 54.

aha

................

A głupoty gadacie... Marylin była piekna to prawda wszyscy to wiedzą lubisz ją? ok. ale to nie powód żeby obrażać Jayne Mansfield . była piękna. ciekawe jak ty wyglądasz.... na pewno srto razy lepiej już to widze. w tych casach nie ma takich pięknych kobiet do filmów brane są brzydkie aktorki chłopczyce modelki które wyglądają jak konie..taka ania rubik zestaw se rubik z nią... dajmy spokój nie ma porównania marylin była piekna uwielbiam ja ale ta tez jest sliczna zresztą wszystkie z tamtych lat były piękne. sama lepiej nie wyglądasz mogę się załozyc o milion dolarów na pewno jesteś pasztetem który obraza inne kobiety jeśli się myle to nie wiem może wyślesz zdjecie i cie bie tez ocenimy odwazniacho? pozdrowka dla jej fanek! :D

Osobiście uważam, że Jayne była piękną kobietą i dobrą aktorką. Kopia Marilyn Monroe? Za dużo powiedziane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones