Jason SchwartzmanI

Jason Francesco Schwartzman

7,4
9 391 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Schwartzman

troche inaczej wyglada na tym foto niz w marii antoninie :) taki nieporadny nieboraczek. a inne fotki tez obejrzalam i niezle ciacho z niego jednak :)

mart_5

Rany....w Marii Antoninie wyglądał jak połączenie małego Napoleona ze szczyptą Adriena Brody'ego :D:) A M.A. świetny film!!!

Golden_Rose

Musiał trochę przytyć do roli Ludwika XVI :) fajnie grał też w Czarownicy. Zgadzam się co do Marii Antoniny - super film :)

mart_5

W "Marii Antoninie" wyglądał jak słodki pączuszek, szkoda że do tej roli musiał przytyć aż 20kg.

mart_5

No... wydaje się taaaki sympatyczny. Maria Antonina bardzo mi się podobała, wczoraj oglądałam. :) A jeśli chodzi o jego i jego rolę, to najbardziej podoba mi się jego uśmiech do Marii Antoniny na końcu.

Ma ładny uśmiech i śliczne oczy.... <3

Sangria

Mi się podobało jak patrzył na Marię Antoninę w operze (gdy klaskała) :) bardzo lubię tę scenę, zresztą cały film mi się bardzo podobał! Zapraszam do obejrzenia zwiastunów i klipów o Marii Antoninie na moim blogu :) Pozdrawiam!

Sparkling1986

Aaa, no ^___^ To też było fajne. W ogóle mam ochotę obejrzeć film jeszcze raz :P
Pozdrawiam. :)

Sangria

ja niedawno oglądałam i też mam ochotę jeszcze raz :D

Jason był słodki i taki nieporadny w M. A. Uroczy Ludwik XVI i taki ludzki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones