Jan Wieczorkowski

7,7
15 600 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Wieczorkowski

J.Wieczorkowski jest jedynym aktorem z całej obsady "Klanu",ktory prezentuje aktorstwo,a nie występy dla pieniędzy.Szkoda,że reżyserzy tak rzadko Go obsadzają w interesujących rolach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cOOba

Lepiej byc najgorszym aktorem , niz najlepszym gejem. Ja na przyklad jelita grubego uzywam tylko do oddania stolca , pzdr.

teatrprim

a skąd Pan wysnuwa takie wnioski że Maciej Zakościelny i Kacper Kuszewski są gejami? czyżby jakieś plotki ploteczki?! czy wie Pan coś więcej na ten temat..?

teatrprim

Z całym szacunkiem do Pana,
ale ja nazwany gejem czułbym się obrażony.

Pozdrawiam
M.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Krzysztof_Krzak

Odpisałeś mu po 9 latach :)

Winston_Wolf

Bo baaardzo dawno tu nie zaglądałem. Zniechęcili mnie moderatorzy... Pozdrawiam

Winston_Wolf

Może i po 9 latach, ale ważne, że odpisał. :)

Krzysztof_Krzak

I dlatego Wieczorkowski odszedł z Klanu bo sami ciecie tam.

Krzysztof_Krzak

A dla mnie to wszystko pic na wodę fotomontaż. Ciągle się mówi ze ten jest gejem, tamta lesbijką a Szapołowska jest tranzwestytą.
Za przeproszeniem g...o prawda. Nudzi się wam i przewraca w tych kolorowych, tęczowych gejowskich łepetynkach. Sam jestem gejem ale nie kręcą mnie plotki że znani aktorzy są gejami, co zazwyczaj prawdą nie jest. Chociażby przykład Ibisza, możecie mi wierzyć że gejem nie jest, jak coś to mogę odesłać was do mojej kumpelki, która poznała go dosyć blisko...

Dzejkob

Co za dyskusja...to przede wszystkim swietny aktor (np. u Pana boga za piecem) a nie żaden gej i nie obrazajcie go tutaj!

dorol

Dorol, niektórym wszystko się z d... kojarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones