Jan Komasa

7,2
2 942 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Jan Komasa

Mysle ze jest to jeden z najwiekszych talentow rezyserskich pokolenia 30 latkow i po zwiastunie
odnosze wrazenie ze jego nowy film 'MIASTO 44' okaze sie wielkim hitem. Mam tez nadzieje ze jak
sie okaze ze spodobaja sie jego filmy na zachodzie to nie zostanie podkupiony i nie bedzie robil
tylko filmow zagranicznych... W swiecie filmu niestety tak bywa ze wielu znakomitych polskich
rezyserow ucieklo za granice tam robic filmy. Wiem wiem to wina tez polskich zarobkow bo tam
lepiej placa rezyserom i maja wieksze perspektywy.

punisher822_filmweb

niech ten ucieka na madagaskar :/

lord_plesniowor

Zgadzam się z tym co napisałeś jednak ja mu życzę żeby robił filmy zagraniczne i robił prawdziwy hajs, a co mu będę żałował :)

oczywiście jeśli tu będzie mógł liczyć na uznanie i hajs to liczę że zostanie jednak mało to prawdopodobne

punisher822_filmweb

no i udał u sie debiut bracie oceniłem jak większosc ludzi 9/10 : owszem dwie sceny były niepotrzebne ala matrix ale reszta super film :)

punisher822_filmweb

Bzdura nad bzdurami i wszystko bzdura.

punisher822_filmweb

A niech i robi filmy za granica co za róznica? Niedość, że wiecej sobie zarobi to jeszcze dostanie wiekszy budżet na film, dzieki czemu filmy beda jeszcze lepsze!Poza tym wart jest tego, by świat o nim usłyszał!

punisher822_filmweb

Nie róbcie już z niego takiego wizjonera. Jeden film nie czyni z niego alfy i omegi!

punisher822_filmweb

no i widze że się hitem nie okazał - ech, ale dzieki bo nikt tak dobrze nie zniechęci jak wielbiciel

olek1

Widzisz mialem po swietnym zwiastunie duze nadzieje ze MIASTO44 okaze sie jednym z najlepszych filmow wojennych z Polski ostatnicj lat a film mnie wcale nie poruszyl... Czegos zabraklo w scenariuszu i grze aktorskiej ze film wydaje sie poprostu nijaki. Jesli chcesz miec dowod na to ze mozna za podobna kase zrobic naprawde swietne kino wojenne to koniecznie lec do kina na amerykanski film pt.FURIA.W FURII jest wszystko to czego zabraklo w MIESCIE44 czyli charyzmatycznych przekonujacych aktorow i prawdziwy tragizm wojny namacalnie wyczuwalny na kazdym kroku. Akcja FURII dzieje sie w Niemczech rok po wydarzeniach w MIESCIE44. ZOBACZ OBA FILMY I SAM OCENISZ PRZEPASC JAKA DZIELI FILM KOMASY OD AYERA.

punisher822_filmweb

Dzięki, obejrzę Furie, choć spotkałem się z opiniami, że to Czterech pancernych i czołg w wersji amerykańskiej.

olek1

Jak wrazenia po FURII???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones