Jan Komasa

7,2
2 942 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Jan Komasa

Cóż, warsztat reżyserki to ma bardzo dobry, ale już jako scenarzysta się nie sprawdza.

HarryKlassen

Zgadzam się w stu procentach.

mulholland_2

dobry i odważny scenarzysta i pomysłodawca (scenariusz Sali samobójców bardzo dobry!, pomysłodawca i koncept "Powstania Warszawskiego" świetny! bardzo lubię też portret zbiorowy w Miasto 44 na bazie prawdziwych pamiętników harcerzy)

c_lod

Faktycznie. Zwłaszcza dialog w "Mieście '44": "widziała pani dziewczynę? Taką w sukience" zapada mocno w pamięć.

mulholland_2

szukałem i znalazłem. rzeczywiście taki dialog jest. no cóż. przecież każdy wie, że po wybuchu mówi się tylko z sensem - tak jak i z sensem pyta pokrwawionych i zszokowanych ludzi biedronka o chłopaka w bandażach co tu siedział. serio? twój argument jest za czym bo zapomniałem?

c_lod

KOCHAM kiedy Polacy czepiają się dialogów zapominając, że wyznacznikiem ich jakości jest prawdopodobieństwo psychologiczne, a nie to, czy wyrwane z kontekstu powalają głębią.
To jest jakaś przypadłość narodowa świadcząca o odbieraniu sztuki na poziomie przedszkolaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones