Jamie Bamber

Jamie St John Bamber Griffith

6,7
1 357 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Bamber

JAMIE zagrał jedną z ważniejszych postaci w 4 sezonach plus jako starter pierwszy ministerial BATTLESTAR GALACTICA. Jestem POD OGROMNYM wrażeniem tego S-F to połączenie wciągające fabuły doskonałych i tak różnych postaci świetnych dialogów poruszenia tyłu tematów ważnych dla nas zajebiste muzyka aż dziw bierze że ten serial nie jest powszechnie znany ale w wielu produkcjach po nim a powstawał od 2003 r widać inspirowanie się pomysłami oczywiście wprawne Oki krytyka wypatrzy pewnie niespójności ale dla mnie to genialna produkcja która utrzymuje poziom przez około około 70 odcinków a co do Jamiego jako Lee Adama to jest super gra wyśmienicie po zakończenie oglądania i robiłem łezkę bo to mądra a czasami dzięki gaiusowi baltarowi zabawna seria była to nie jest po prostu S-F to jest zdecydowanie wyższy poziom choć walk w kosmosie i całej ten otoczki S-F nie zabraknie warto to zobaczyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones