James StewartI

James Maitland Stewart

8,5
10 321 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Stewart

Nie ma ludzi niezastąpionych? Owszem, są. Jednym z nich był napewno James Stewart. Genialny i aktor. Uwielbiam filmy z jego udziałem. Temu człowiekowi szczerość i autentyczność patrzyła z oczu. Nie ma i nie będzie już takiego aktora, nie będzie też aktora, który zagra tak wiele znakomitych ról w tak dużej ilość wspaniałych filmów. Dlaczego? Bo James Stewart był i na zawsze pozostanie niezastąpiony i jedyny w swoim rodzaju. Poza tym nikt już nie kręci tak wspaniałych filmów jak Frank Capra czy Albert Hitchcock.

James Stewart, Gregory Peck, Cary Grant, Humprey Bogart... czy ktoś ze współczesnych może się z nimi równać?

Hermes

Zdecydowanie, zdecydowanie NIKT!!! James Stewary to Wielki Aktor przez duże "A" skoda tylko ze mało kto to docenia. Dlaczego w TV żadko lecą filmy z jego udzialem???? Nie wiem, nie rozumiem i załuje!

tomkaja

ojjjjjjjjjjjjjjj ale literówka ...rzadko!!!Aż mi sie slabo zrobilo, ze takiego byka zasadziłam...

Hermes

Zgadzam się całkowicie. Widziałam mnóstwo filmów z jego udziałem i w każdym był świetny. Potrafił doskonale zagrać wszelkie emocje. Po prostu geniusz.

Hermes

"czy ktoś ze współczesnych może się z nimi równać?"

Ja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones