Jakub Gęsiarz

6,9
102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gęsiarz

Przecież "Jakub Gesiarz" to jedynie nazwisko postaci. Tak naprawdę to Jarosław "Jarek" Łukomski - lektor. Kto nie wierzy, niech uważnie wsłucha się w jego głos, a potem porówna z głosem lektora, gdy będzie leciał film, w którym on jest lektorem. Taki będzie najlepszy dowód. Ostatnio na Polsacie czytał "Sekcję 8".

Shiloh

Głupoty gadasz :/
Nie wiem skąd Ci to do głowy przyszło...

Shiloh

Chyba smieszny jestes czlowieku. no az mi Cie szkoda heh. Dam Ci taka mala rade jak umiesz czytac to zobacz obsade tego programu i zobacz kto jest narratorem. Pozdro. PS. Co za ludzie.

Shiloh

Hahah teraz to mnie wręcz gościu zabiłeś xD To JEST prawdziwy policiant, a skąd Ty wziąłeś te swoje info to ja nie wie, chyba z księzyca xD

Shiloh

rozumiem gościu, że zanim to napisałeś to przeżyłeś jakisz szkol emocjonalny :D

bartas1991

Wy chyba nie wiecie, że to nie jest wszystko tak, jak podają w opisach. Prawdziwą policjantką jest tylko Joanna Czachowska (mój znajomy zna ją osobiście), a reszta to podstawieni ludzie. Joanna Czachowska ma zupełnie innego partnera. Poza tym, gdyby wszyscy byli prawdziwymi policjantami, to kiedy znaleźliby czas na prawdziwą pracę? Zaś Jakub Gęsiarz, to jak już napisałem, lektor Jarosław Łukomski, wystarczy wsłuchać się jego głos w W11 i w filmach, które czyta. Mam nadzieję, że Was przekonałem.

Shiloh

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha płacze. Leże i płacze ze śmiechu.

Dla twojej wiadomosci to sĄ prawdziwi policjanci. Pozatym pracując w TV nie pracują NARAZIE w policji oO Tyle ze to oczywiste. Nie no na twój poziom int. to jednak za trudne chyba.

Satanika_2

A ja nie rozumiem, że możecie tak się dawać omamiać programami telewizyjnymi. Program ten powstał tylko po to, aby pokazać zasady działania policji i nic więcej. A skąd Wy niby wiecie, że w tym programie występują prawdziwi policjanci? Bo w jakichś gazetach czy gdzieś tam jeszcze przeczytaliście, że to prawdziwi policjanci i że każdy odcinek jest odtworzeniem prawdziwego śledztwa, przedstawieniem zasad działań policji. To tylko taki program edukacyjny, Podobnie jak "Detektywi" czy "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Taka jest prawda. I warto to zrozumieć.

Shiloh

"A skąd Wy niby wiecie, że w tym programie występują prawdziwi policjanci?"

Z rozmów z NIMI. Na żywo nie z wywiadów. Weź człowieku twoje zdanie wogóle jest śmieszne. Bo tak naprawde nie masz czym tego udowodnic.

Satanika_2

A rozmawialiście z nimi? I gdzie niby były te wywiady. Powiedzcie mi to, to może dam się przekonać, ale jak na razie to nie udało wam się. I proszę o kulturę w dyskusji.

Shiloh

Otóz dzięki pewnemu forum są organizowane spotkania z komisarzami z W11 oraz detektywami z Detektywów. Dzięki takim oto spotkaniom mozna z nimi porozmawiac i sie dowiedziec wielu rzeczy o nich samych. Ot a kulturalna to ja JESZCZE jestem ;]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shiloh

O boże po prostu jak to przeczytałam to mi się chciało i śmiać i płakać. Czy ty człowieku wiesz co piszesz? To się lepiej zastanów bo chyba masz coś z głową (nie będę wnikać co). Pozdro dla fanów Kubusia :]

sylwius2

Racja-ten koleś to chyba ktoś kogo z tego serialu jako przechodnia nie przyjęli...ubaw,że szok...Lepiej nie pisz takich bzdur bo cię wyśmieją...a zresztą rób co chcesz i tak my wiemy lepiej ;p

jagusia57

Anna Maria Wesołowska jest prawdziwa!!Mojej koleżanki mama ją zna i pracuje z nią w sądzie.A sama Anna Wesołowska w sądzie Łódzkim.Chyba wiem skoro my kumpela ma jej autograf...no i zastanów się co piszesz <lol>Myślenie nie boli...

jagusia57

A to ciekawe, aż trudno mi uwierzyć w naiwność niektórych z was. A dlaczego? To proste. Wygląda na to, że nie potraficie sobie uzmysłowić, że internet nie jest świętością i niepodważalnym autorytetem, a słowa, że "Anna Wesołowska w sądzie łódzkim. Chyba wiem skoro my kumpela ma jej autograf...". Chyba nikt nie sądzi, że można komuś uwierzyć tak na słowo. Wy też możecie mi nie uwierzyć, że jedynie Joanna Czechowska jest policjantką, jak chcecie. Ale ja się już wypisuję, przestaję obserwować to forum. Do zobaczenia na innych stronach na filmwebie.

jagusia57

A ty to skąd sie wziełaś co ty jesteś może Anną Wesołowską?? Już nie zmyślaj bo ja moge powiedzieć że dobrze znam Michała Wiśniewskiego :P:P Zastanów sie co piszesz

Shiloh

hahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba z księżyca spadłeś!!! kuba Gęsiarz rzekomo nie prawdziwy jest.... hahaha... SKĄD WIESZ??????????????????????????????

Shiloh

to nieprawda, to ja jestem jarosław łukomski i z całą pewnością nie gram gęsiarza w w 11 :D

Shiloh

On na pewno jest policjantem. W Tele Tygodniu przeczytałam właśnie, że od nowego sezonu zastąpi go ktoś inny, bo Kuba wraca do pracy w policji.

Shiloh

Ciekawe jak byłem w częstochowie to z ciekawości zajrzałem na komende i zobaczyłem pana jakuba gęsiarza i dał mi swó autogfaf :))))))))) teraz wrócił do pracy w policji wię niemiał czasu na dłuższą rozmowe. Wg mnie jak to pisałeś to byłeś niewyspany albo pijany lub coś z tobą nie tak kolo spasuj

TWISTER_STORM

on jest prawdziwym psem widzialem go wiele razy w czewie, jest z komistariatu na Bór. (chwdp)

qPa

Mieszkam w Częstochowie ale nie widzialem go nigdy na zywo bo nie mialem okazji :) Ale na 100% jest policjantem i tak jak kolega napisal z komisariatu na Bór.

Shiloh

jak chcesz sie przekonac jaka jest prawda to zapraszam do czestochowy na komisariat 6 kiedys 4 to dyzurny chetnie ci go pokaze normalnie chodzi po cywilnemu widac mu kajdanki i jak sie przypatrzysz to broni sie doszukasz tak za zapraszam tylko jakbys tu przyjechal to zeby cie nie ponioslo i nie zostawiaj kasy na jasnej gorze bo oni maja wystarczajaco

Shiloh

człowieku on na prawdę jest psem, widziałem go wiele razy w Częstochowie wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd...

qPa

Również mogę potwierdzić, iż jest to prawdziwy policjant.

Dziwi mnie to, że ktoś może uważać inaczej :|

Shiloh

ubzdurało ci sie cos jakub gesiarz to policjant.

Shiloh

oj nie zgadzam sie z tobą, wszyscy mają racje to jest prawdziwy policjant który pracuje w Policji w Częstochowie. I to jest jego prawdziwe imię i nazwisko. Więc nie zgodze sie z tym co mówisz.

użytkownik usunięty
kalicha16

Debil z ciebie buhahaha!!!!
Oni wszysc to policjanci.były często z nimi wywiady w co za tydzień. np:maciek dębosz to byly antyterorysta i to on zastąpił człowieku kubusia.tak samo policjantami są wątroba,czechowska,friedek,fligel,palka,potaczek,kopacz i inni tylko dziób,żona maćka f.-karolina sa aktorami,a roksana nie jestem pewna ale chyba też jest aktorką,a marcin h.to student prawa.
To więc cgłopcze obejżyj dokładnie odcinki w11 i detektywów.
PS:Lektorem w tych serialach jest Przemysław Nikiel.

Shiloh

Hahah Jakub Gęsiarz pracuje w Częstochowie, wiem bo mnie przesłuchiwał cwaniaczek jeden, niczym się nie różni zachowaniem niż w11 :D

Shiloh

Sierżant sztabowy Jakub Gęsiarz (ur. 1974) Pochodzi z Częstochowy. Ukończył technikum budowlane. Od 1999 pracuje w policji. Początkowo pełnił służbę w Oddziałach Prewencji, następnie został delegowany do Plutonu Wywiadowców. Przez ostatnich kilka lat pracował w sekcji kryminalnej. Od lipca 2006 roku ma żonę Ewę. Odszedł z Wydziału 11 z powodów rodzinnych, ponownie rozpoczął pracę w Komendzie Policji w Częstochowie. Zastąpił go Maciej Dębosz w W-11 w 2007 roku.

Nie dasz sobie pajacu jeden wytłumaczyc że się mylisz...

Adamzik

Dokladnie zgadza sie Jakub Gesiarz pochodzi z Częstochowy grał w W11 poczym przestał i wrócił do slużby na kommisariace 6 w Czestochowie . Wiem poniewaz jestem z Czestochowy a Ty Shiloh chyba sam jestes naiwny pozatym skoro nie jestes pewien co do swoich domyslow to nie powinnes sie wypowiadac i ich wysuwac bo tylko glupka z siebie robisz Pozdrawiam :)

xlolax

Shiloh haha opowiesci dziwnej tresci:))))

Shiloh

Rafał Kopacz to na 100% prawdziwy policjant, w okolicach Częstochowy pracuje. A Sebastian Wątroba na komisariacie w Jaworznie.

debra_filmweb

Jarosław Łukomski wygląda zupełnie inaczej. http://4.bp.blogspot.com/-RYOrSfm9Njg/TnS7e3tqjaI/AAAAAAAAALk/rNIThMsXn9s/s1600/ Jaroslaw+Lukomski+%25287%2529.jpg a Kuba Gęsiarz jest prawdziwym policjantem. Co Ty gościu wypisujesz za bzdury !

Darude1983

Potwierdzam. Znam tą informację z wiarygodnych źródeł :)

deton24

ma żonę ale nie Ewę tylko Pauline i dwoje dzieci
w chwili obecnej pracuje dla TVN i ma dziewczynę Kasie

Shiloh

Prawdziwi policjanci. Takie są fakty. Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones