Jack Huston

Jack Alexander Huston

7,5
9 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Huston
elo84

Zgadzam się w zupełności, scenarzyści mnie rozwalili pomysłem na tą rolę. Dodatkowo jego gra.. gdyby dało się oceniac postać dałbym 10.

elo84

Ma idealną fizjonomię do grania ludzi sprzed 2 wojny. Ogólnie większość postaci w serialu jest dobrze dobrana fizycznie, wyglądają jak na starych fotografiach.

Arg

Racja. I co do dobrania aktorów, no cóż to są właśnie produkcje HBO :D

Arg

Zwłaszcza Michael Shannon jako agent Van Alden - on po prostu ma facjatę żywcem wyjętą z filmów noir.

Bruce_Lee

Dokładnie.
Mój TOP 3 aktorów z tego serialu
Oczywiście poza Nucky'm ;)

elo84

to ja tak skromnie... zgadzam sie z wami w 100% ;]

elo84

Pół Twarzy, to bez wątpienia jedna z najciekawszych postaci w BE ;>
Gość niesamowicie wczuł się w rolę i potrafi wydobyć z widza sympatię i współczucie, chociaż postać przez niego kreowana, to przede wszystkim bezwzględny sku@wiel i bandyta :)

TomHa

Zgadzam się, ale nie do końcówki; mi się wydaje, że on taki z natury nie jest , sytuacja go do tego zmusiła, albo po prostu stwierdził, co jest bardziej prawdopodobne, że nie ma wyjścia, więc się tym zajął, a że przeżył wojnę to mu to łatwiej przyszło. ;)

elo84

Co zresztą obrazuje dobrze sytuacja jak Jimmy go zabrał do burdelu i chyba dopiero wtedy chłopak pierwszy raz zaliczył.

Dadan

jaki ty glupi jestes hahahaha.

elo84

no proszę. ja dopiero obejrzałem 7 odcinek 1 sezonu i już mi się gra gościa podoba. nie często szukam po filmwebie 2-planowych postaci, ale kiedy już to robię to oni na to zasługują. widziałem go jeszcze w całe życie z wariatami i faktycznie uznanie się należy. widzę, że czeka mnie więcej uciechy.

majorex

Całe Życie z Wariatami jeszcze nie oglądałem, ale na pewno zobaczę ;-)

użytkownik usunięty
elo84

Zdecydowanie Richard Harrow to najlepsza postać tego serialu. Szkoda, że jedynie drugoplanowa, ale jaka ważna. Znakomita kreacja!

Rothstein też miażdży równie bardzo jak Richard :)

użytkownik usunięty
peeszet

Zgadzam się z Tobą. Harrow i Rothstein wymiatają. Mi też bardzo się podoba postać Al'a Capone i agenta Nelsona van Aldena :)

w ogóle czy w tym serialu ktoś gra słabo? No może super-irytująca Margharet. Hustona chce zobaczyć w innych superprodukcjach!

dominiffa

Popieram, mi pasowałby w przyszłości na Bonda.

elo84

Świetna rola bez dwóch zdań, nie umie chyba znaleźć równie dobrej w Zakazanym Imperium. Szkoda że go już 5 sezonie nie zobaczę ;(
Facet jednak nie spoczywa na laurach i gra w dużo produkcjach wiec licze że szybko o nim nie zapomnimy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones