Isabelle Adjani

Isabelle Yasmine Adjani

8,4
3 911 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isabelle Adjani

Jakaś pomyłka?! Nie do uwierzenia, że grając w Diabolique była po 40... Wyglądała tam na dwadzieścia parę. Młodziutko! Choć to zupełnie inne typy urody, to momentami przyćmiewała tam nawet Sharon Stone, która wyglądała często na zmęczoną. Wciąż promienieje, a ma już 60-ke na karku. Fenomen.

albatron

też nie wierzę że miała 40 lat w Królowej Margot ! Wyglądała na 17! Ona jest nieśmiertelna i taka prześliczna, a przy tym bardzo dobrze gra. Teraz ma 60 lat i wcale nie wygląda jakby się wiele postarzała

guga_buzka

Dokładnie o tym pomyślałam kiedy po obejrzeniu "Królowej Margot" zajrzałam na jej profil na fw! Wręcz zrobiłam oczy, a szczena poleciała w dół. Ona jest po prostu cudowna!

albatron

Ma swietnego chirurga plastycznego. Wciaz nie wyglada na szescdziesiatke, ale poprawiala sobie tu i owdzie. Ale niesamowite, jak mlodo mozna wygladac w wieku czterdziestu lat, nawet jesli przy pomocy lekarza. Pelno celebrytek sie operuje, a zadna tak nie wyglada.

albatron

tez nie moge uwierzyc ze miala wtedy 40 lat !!!

eingrad

Starsza od Sharon Stone ale jaja a wygladała 10 lat młodziej od Stone.

albatron

To nie jest żaden fenomen tylko chirurgia plastyczna. Sam Żuławski pisał, że u niej frustracja upływającym czasem zaczęła się bardzo wcześniej (chciała wyglądać jak koleżanka swoich dzieci) i zaczęła się wypełniać, kroić itp. Akurat w jej przypadku wyglądało to do pewnego czasu nieinwazyjnie i nawet korzystnie, jednak - tak jak wspomniał Żuław - zaczęła szybko przypominać Frankeinsteina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones