Irene Dunne

Irene Marie Dunn

7,8
233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Irene Dunne

Aż trudno mi uwierzyć, że jestem pierwszą osoba, która pisze komentarz nt. tej wyjątkowej aktorki. Mała liczba głosów też świadczy, że nie jest zbyt popularna, a szkoda, gdyż była wspaniałą aktorką, posiadającą własny, niepowtarzalny styl, potrafiła wcielić się w każdą postać. W dodatku była piękną kobietą, mimo, iz zaczynała swą przygode z kinem zaczynała dopiero po 30., gdy wiele innych właśnie wtedy ją kończyło.

Doe

a czemu w Polsce ma byc popularna..jak grała w filmach w tatach 40....50....... takie filmy juz w tv nie lecą wiec nikt nie ogląda wiec nikt jej niezna
ja trafiłem tu przypadkiem .P:

konrii_2

Ale my nie liczymy na to,że gdy wejdziemy na forum "oldies" , to zobaczymy tematów jak na forum Deppa , tylko przynajmniej ... trochę, a tak nie jest

Justyna_0288

musisz wejść na jakis na czasie film często komentowany i zachwalaj tą aktorke w mów dzieciakom neo zeby na nią głosowali...i komentowali
najlepiej na harry pottera strone wejdz na filmweb tam jest zawsze pełno dzieciaków

konrii_2

he he, a to dobre :) "takie filmy juz nie lecą więc nikt ich nie ogląda" Zabawny z ciebie dzieciak. Trzeba ci wiedzieć, synku, że na starych filmach wciąż bazują te współczesne, często wątpliwej jakości. Cytaty, ściągane sceny itp. Ale nigdy nie uda się zastąpić oryginału mierną imitacją. Poza tym, wciąż puszczane są klasyczne filmy. Ale do kogo ja piszę. Nie ma sensu męczyć klawiatury, bo i tak nie zrozumiesz.

Doe

Irene =**

110 rocznica urodzin wielkiej i niepowtarzalnej gwiazdy :* :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones