Ingrid BergmanI

8,5
4 665 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ingrid Bergman

Właśnie przeczytałam biografię Ingrid Bergman i jest tam informacja,że zostawiła pierwszego męża Arona dla reżysera Roberta Rosseliniego.Jestem tam informacja,że poznając Roberta była już tylko formajnie żoną Arona.Panowie senatorowie z USA prawie ją "ukamieniowali" i bardzo długo była niemile widziana.
Była na tyle w porządku,że od razu powiedziała pierwszemu mężowi co się dzieje.
Humphrey Bogart zostawił trzecią żoną dla czwartej i jakoś nikt z tego powodu nie urządzał"polowania na czarownice"
Mieli się zachowywać tak jak Vivien Leigh i Lawrenc Olivier??Byli małżeństwem,a ciągle się zdradzali.(np.Marlon Brando przeleciał na planie "Tramwaju zwanego pożądaniem Vivien,a potem się całował z Lawrencem Olivierem) i udawali,ze wszystko ok.
Ja po prostu uważam,że niepotrzebnie zrobiono z niej prostytutkę i tyle.
Aktorką była niesamowitą

użytkownik usunięty
katrinafw

Ale z tym Marlonem Brando to nie jest chyba do końca prawda. Brando chyba sam mówił, że chciał przelecieć Vivien, ale ze względu na szacunek, jakim darzył Oliviera, nie zrobił tego. Z tym całowaniem to raczej plotka jest. Czytałem gdzieś, że został przyłapany na całowaniu osobnika swojej płci na planie "Tramwaju...", ale nie było napisane, aby był to Laurence Olivier.
Co do Bogarta, to raczej nikomu nie było szkoda jego jędzowatej trzeciej żony. Nie wiem jak było w tamtych czasach, ale kobiety zostawiające mężów chyba do tej pory traktuje się gorzej niż mężczyzn zostawiających żony. Nikt nie robił skandalu z tego, jak Spencer Tracy i Katharine Hepburn byli ze sobą, mimo że ten pierwszy w międzyczasie był żonaty. Nie chciał brać rozwodu, ponieważ "to nie po katolicku". I nie dość, że zdradzał swoją żonę z Hepburn, to jeszcze Hepburn zdradzał z innymi kobietami.
Ingrid niepotrzebnie była aż tak potępiana, to jest racja. O ile się nie mylę, to Marlena Dietrich zostawiła swojego męża z dziećmi i latami go zdradzała z wieloma mężczyznami. Jej chyba nikt nie kamieniował, przynajmniej nie w takim stopniu co Bergman.

Bergman miała chyba jeszcze romans z Gregory Peckiem na planie Urzeczonej, on był wtedy żonaty chociaż małżeństwo rozpadło się w 55r. Bergman romansowała często ,ale czytałam ,ze miała dwóbiegunówkę jeśli to prawda to wiele tłumaczy. Ludzie w czasie manii potrafią naprawdę góry przenosić i zawrócić w głowie każdemu bo wydaja się wtedy bardzo atrakcyjni psychicznie pełno pomysłów, zrobimy to i tamto a nie kontrolują własnych poczynań .Zakochują się co chwile, chcą robić interesy etc. rozwalają małzeństwa nie myslac o konsekwencjach.
Peck był chyba w porządku miał dwie zony i oprócz tego romansu z Bergman raczej nic tam w koło niego nie było słychać .

użytkownik usunięty
Ami_656

W kontekście Pecka słyszałem tylko o romansie z Audrey Hepburn, nie obił mi się nigdy o uszy jego romans z Bergman.

czyli wszystko do sprawdzenia, dzieki za odpowiedź

Jesteś całkowicie niedoinformowany
1/Hepburn to stara lesba, to juz wszyscy wiedzą od dawna. Tracy był bi
2. Brando spał z Olivierem za czasów" Tramwaju". Trudno w to uwierzyc gdy sie oglada ten film.. David Niven mówił , jak przyszedł raz do jego ich domu i nagi brando oraz olivier "lizali sie" w basenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones