Ingrid BergmanI

8,5
4 642 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ingrid Bergman

Na głowę bije Marilyn i inne tego pokroju

Riiko

Racja. Chociaż naturalna, taka prawdziwa.

Ingrid_Bergman

Dokładnie. Ingrid stworzyła bardzo naturalny image, nie chciała wyglądać jak lalka z kreseczkami zamiast brwi. Miała wyjątkowo grube brwi, a kiedy przyjechała do Hollywood Selznik, powiedział jej żeby je zdepilowała, ale tego nie zrobiła. I dobrze ;)

bgolab

Można powiedzieć, że "wyczuła" trend na odchodzenie od koszmarnie cienkich i nienaturalnie wygiętych brwi, potem coraz więcej aktorek miało grube brwi, a mimo to uchodziły za piękności np. Audrey Hepburn czy Ali MacGraw.

Riiko

Uroda Marilyn Monroe jest przereklamowana. Moim zdaniem najpiękniejszą kobietą epoki klasycznego Hollywood była Grace Kelly. W "Oknie na podwórze" wręcz nie można oderwać od niej wzroku. Modelowy kanon kobiecego piękna, niesamowicie subtelna uroda......

manfromearth

Każdy ma swoje preferencje, dla mnie (jeśli chodzi o aktorki tej klasycznej ery) niezaprzeczalnym ideałem jest Jennifer Jones. Mogę na okrągło oglądać filmy z jej udziałem, a w takim "Gone to Earth" z 1950 (w technicolorze) jest wręcz urzekająca.

manfromearth

tak, najpiękniejszą aktorką Hollywood była Grace Kelly, potem Ava Gardner i Rita Hayrwhoth

manfromearth

Do mnie zimna uroda Grace Kelly w ogóle nie przemawia. Liz Taylor jest moim numerem 1. Na jej Kleopatrę patrzyłam jako dziecko z rozdziawioną buzią. No i te fiołkowe oczy...

Riiko

Dla mnie (to moja prywatna opinia) jest tylko jedna bogini, Jennifer Jones; pozostałe to mogą być co najwyżej jej aniołkami.

denticulatus

z aktorek tego typu to zdecydowanie Natalie Wood

_Bunuel_

Z aktorek lat 50. i 60. mogę wyróżnić: Elizabeth Taylor, Suzanne Pleshette czy Elsę Cárdenas. A z naszych rodzimych najbardziej przypadła mi do gustu Lidia Korsakówna.

Riiko

W ogóle mi się ta baba nie podobała. taka peerelowska sprzedawczyni Społem bardziej ona była. M.M. najładniejsza.

lola60_2

Możesz sobie co najwyżej pośnić o takich "babach" jak ona, prostaku.

użytkownik usunięty
Riiko

Naturalnie śliczna była i w dodatku dobra aktorka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones