Imogen Poots

Imogen Gay Poots

7,6
13 199 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Imogen Poots

Strasznie denerwująca w "Pokoju na czacie". Bardzo mnie tam irytowała, a Was?

MaMich

Ustalmy jedną rzecz. Imi może czasem coś źle zagrać, ale jej wygląd usprawiedliwia wszystko.

laxman

Według mnie wcale nie jest taka piękna. Nie podoba mi się jej kształt i wielkość nosa. ;(

MaMich

Jak już wspomniałem, ja nie znajduję w niej żadnej winy.

MaMich

Okropnie staro wyglada jak na 24 lata, a ten nos szeroki i dlugi bardzo ja oszpeca.Zwykła , pospolita uroda , o grubych rysach , farbowanych blond wlosach , doczepionych:)...

MADALENE_filmweb

Po czym wywnioskowałaś że włosy ma doczepione? : ))

MaMich

Mi strasznie przeszkadzała w "Ten niezręczny moment",bardzo irytująca aktorka-nie chodzi tu o graną rolę. Zgadzam się z MaMich,ma w sobie coś irytującego,i jej uroda również mi nie odpowiada :)

MaMich

Dokładnie tak:) Ma coś bardzo irytującego w wyrazie twarzy .Mi osobiście w ogóle nie podoba się jako kobieta:)Jest denerwująca i ten usmiech klauna nie mówiąc o oblędzie w oczach:)

MaMich

Krótko mówiąc wiejska, angielska uroda:)

MaMich

Jest beznadziejna. Kłoda, która gra bez emocji.

MaMich

chyba dobra aktorka, ale jak dla mnie irytująca cwaniara albo takie role gra:( irytująco pewna siebie

ana_ax

..w taki negatywny sposób

MaMich

Dwa tematy obok siebie..
że piękna
i że wcale nie
W pierwszym wypowiadają się (w przeważającej większości) konta męskie, w drugim żeńskie - przezabawna sytuacja : D

imo - kosmitka..
prześliczna kosmitka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones