Imogen Poots

Imogen Gay Poots

7,6
13 164 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Imogen Poots

Po prostu ma coś w sobie co przyciąga wzrok na jej osobę. No i jest piękna.

HLR0211

Rzeczywiście ma coś takiego, nie wiem co ale po prostu sie wyróżnia.

HLR0211

Absolutnie. Podium najpiękniejszych młodych aktorek

HLR0211

O tak. Mnie urzekła w "28 tygodniach później".

dentryt

Mnie w Need For Speed/

HLR0211

Niezła tylko nos nie zbyt,z profilu brzydki jak dla mnie.

PictureMan

jak skocznia narciarska

HLR0211

Jest przepiękna.

HLR0211

Dwa tematy obok siebie..
że piękna
i że wcale nie
W pierwszym wypowiadają się (w przeważającej większości) konta męskie, w drugim żeńskie - przezabawna sytuacja : D

imo - kosmitka..
prześliczna kosmitka

BartosWoodmoon

Ciekawe spostrzeżenie. Ale myślę że panie mogą mieć jakieś kompleksy, albo rzeczywiście nie lubią Imogen, ale czy ją da się nie lubić?

HLR0211

Da się.

HLR0211

Jestem kobietą i jestem w niej zakochana. Klasyczne piękności są przereklamowane. Po jej uroczej roli w "A Long Way Down" czekam tylko na więcej.

Hardkorze_

jakiej uroczej roli, zagrała debilkę

camakal

Debilka? Nie kojarzę takiego słowa x.x

Prędzej wariatkę, ale uroczą.

Hardkorze_

http://sjp.pl/debilka

camakal

i co, zapoznałeś się z definicją?

Vitcher

Co tam brzdąkasz?

BartosWoodmoon

Jestem kobietą i uważam, że jest piękna, wspaniała i to taki typ, że chciałabym ją poznać i się z nią zaprzyjaźnić.
Chyba ogólnie chodzi o to, że nie jest typową pięknością, wygląda na szaloną i ma niezgrabny nos.
Ale to właśnie jej urok, tak jak u Lily Collins brwi. Gdyby zoperowała nos, wyglądałaby zwyczajnie ładnie. A każdy powinien mieć swój unikalny urok.

HLR0211

Absolutnie niewyjściowa. Kiedy uśmiecha się od ucha do ucha wygląda jakby była szalona, obłąkana. Ma piękne oczy i nic poza tym. Nos powinna zoperować dla samej siebie, tak naprawdę to właśnie ten nos ją szpeci!!!

Unibet_78

Zoperuj se mózg dla swojego dobra

HLR0211

Ma coś w sobie, ot tak po prostu.

HLR0211

Średnia z urody, nie wiem nad czym się tu zachwycać. Jeszcze ten brytyjski akcent jest okropny.

HLR0211

Jest piękna! A wy wszyscy, którzy macie jakiś problem z jej nosem - zoperujcie sobie mózg...

awroclaw

Zgadzam się. Ona jest niesamowicie fajna! Film bardzo dużo zyskał dzięki jej udziałowi . Z taką laską można jechać na koniec świata...

humanxyy

Nie mogę przytaknąć Twojemu ostatniemu zdaniu, ale to tylko dlatego, że jestem kobietą... i wolałabym jechać na koniec świata w innym towarzystwie ;)

awroclaw

A gotowa byś byla zostawić to szare życie i pojechać ze mna. Ja nie mam nic do stracenia. Może to przeznaczenie...:) Twój Marshall

HLR0211

Ma oczy nie z tego świata. A oczy są oknem do duszy więc...

HLR0211

ma świetny akcent i głos :)

HLR0211

Jest piękna jak dla mnie, ma w sobie to "coś" bez dwóch zdań. Oglądałem większość jej filmów - to dobra aktorka oby dostawała lepsze role.

HLR0211

Sympatyczna, piękna czekam tylko jak na rozwinięcie jej osobowości.

HLR0211

Oj w centurionie pierwsza myśl "wow, kto to" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones