Iko Uwais

Uwais Qorny

7,2
3 418 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Iko Uwais

bo amerykanie zapomnieli jak robi się filmy akcji i może dzięki niemu sobie przypomną. powinien być nowym jetem lee

krupy

Dokładnie. Filmografie ma imponującą. 4 rewelacyjne filmy. Mam nadzieje, że będzie więcej.

SquizzI

gdzie niby widziałeś the raid 2?

krupy

Oceniałem trailery ;)

krupy

Premiera w USA zaplanowana jest na 28 marca 2014 roku. Polska data premiery nie jest znana

Blaise.Lukas.K.

dlatego się pytam bo wiem, że nie mógł tego widziec.

krupy

Ja dwa Raidy mam na dvd - kupiłem w Saturnie.
Koleś powinien zagrać w Niezniszczalnych

użytkownik usunięty
giovanni50

No i zagra :D

SquizzI

narazie jest pod dobra opieka garetha evansa mam nadzieje ze gdy sam rozwinie skrzydla nie zejdzie na psy

użytkownik usunięty
krupy

Dokładne takie same myśli miałem oglądając The Raid.

krupy

Niech nie wyjeżdża do Hollywood - to go zepsuje! Najlepsze bijatyki robi się w Dżakarcie :)

kurupi_katuava

To samo chciałem napisać. Może na początku by wymiatał, a później byłoby coraz gorzej, tak jak było z Jackie Chanem i Jetem Li. Jak zostanie przy produkcjach rodzimych tak jak Donnie Yen to pozostanie nadal wymiataczem :D

Pijany_Mistrz

Pijany - masz u mnie piwo :) Ciekaw jestem jaka będzie produkcja RAID 3 - wystapi Tony Jaa (Ong-Bak)

Pijany_Mistrz

Zrobili by z niego maskotkę.

Pijany_Mistrz

Dokładnie. W Ameryce był by gwiazdą jednego sezonu, bo tam o gwiazdach kina akcji zapomina po upływie 10-20 lat. Mało którzy aktorzy mają takie kariery jak Arnie czy Stallone. A u siebie ma szanse zrobić karierę

kurupi_katuava

Dokładnie! Niech on zostanie tu gdzie jest. Ma pewność, że świetnie filmy będzie robił. Szkoda go do Hollywoodu.

krupy

Nie jestem za tym,amerykanie nie potrafią za bardzo kręcić kopanych filmów akcji. Azjaci robią to idealnie więc niech tak zostanie.

helsinger

Gdyby wszedł do hollywoodu to skończyłby w filmach familijnych jak Jackie Chan.

Jinno

Dokładnie tak.

helsinger

Nie no potrafią. Tylko że tam aktorzy szybko się wypalają.

frycek49

Wypalają bo wydaje się ze liczy się kasa.
Znany aktor, kupa kasy,efekty i tysiące wybuchów i rozbitych samochodów.
Kino azjatyckie jest trochę inne, w większości grają mało znani aktorzy, którzy posiadają niezwykłe umiejętności i nie tylko aktorskie.

helsinger

Jestem tego samego zdania. Niektóre azjatyckie gwiazdy kina akcji po wyjeździe do USA nie zrobiły wielkiej kariery albo ich filmy były marne np. John Woo czy How Yun Fat.

użytkownik usunięty
Lucas1608

zgadza się
How Yun Fat - jego pierwsze chińskie filmy np The killer itp piękne, w USA bez rewelacji

krupy

dopiero skończyłem oglądać bardzo dobry film ;)

krupy

ale to nie dzieki niemu, a rezyserowi i scenarzystom ;) jak pojedzie do usa beda robic gowniane filmy z dobrym aktorem

krupy

Jeśli jego występy w USA miałyby wyglądać jak ten w "Gwiezdnych wojnach" a szczytem marzeń byłaby rólka na miarę tej Adkinsa z "Dr Strange'a", to może lepiej niech zostanie tam gdzie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones