Idris Elba

Idrissa Akuna Elba

7,7
38 665 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Idris Elba
marta7799

Marto, no fajny fajny! Brałabym.! Ale nie mów, że Prawo Ulicy to pierdoła! Jak zaczniesz to się wkręcisz na maksa i naprawdę świetny aktor, bije od niego obojętność, chłodny umysł i wow, naprawdę - OBEJRZYJ KONIECZNIE! Będę się brać za Luthera teraz, oczekuję czegoś fajnego, chociaż po Prawie ciężko mnie usatysfakcjonować...

misssalissa

ja go wylukałam w Lutherze. Luther faajny jest, ale puszczali go w jakichś dziwnych godzinach i później zaczął mi gdzieś umykać :( ale jak tylko na niego natrafię to nawet powtórki obejrzę. Facet przyciąga uwagę, ale takie "role" jak Thor, w którym ma na sobie kupę śmiesznego żelastwa to badziew. Już lepiej w Prometeuszu było...

marta7799

Tego to nie widziałam, ale skoro go wypatrzyłaś w Lutherze, to myślę, że jeszcze lepiej w tym Prawie Ulicy (w top seriali jest to na 8. miejscu!). Trochę młodszy tam jest ;) Ja raczej oglądam onilne wszystko, ale coś mi mówi, ze przebrnę przez jego filmografię... Marta, wciaż do wzięcia z tego co widzę, wiec wiesz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones