Hugh Dancy

8,3
9 450 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Dancy

od samego początku chciałam obejrzeć film "Adam" z Hugh w roli głównej, po pierwsze ze względu na samego Dancy - mianowicie widziałam go wcześniej w kilku filmach i wydawał się być interesujący, jednak był wrzucony w taką szufladkę "słodziaków" na potrzeby różnych komedii romantycznych, drugim powodem była sama tematyka filmu - o upośledzonym, dorosłym mężczyźnie, który stara się normalnie funkcjonować...

w końcu udało mi się obejrzeć film i jestem uraczona rolą Hugh Dancy'ego! Pokazał w tym filmie, że ma na prawdę talent! Według mnie, dzięki tej roli uda mu się wyjśc z tej szufladki z amantami różnej jakości komedii romantycznych, a pozwoli mu grać na prawdę świetne role. Tak jak ta w "Adamie"

klkaja

Zgadzam się z Tobą. Aktor wszechstronny. Jeśli podobał Ci się w "Adamie" moge Ci polecić "Shooting Dogs". Super kreacja. Naprawde. Bo co mogę więcej powiedzieć?

Dr_Nobody

oglądałam ostatnio i faktycznie, niesamowity film.. Dość "trudny" ale warty obejrzenia. Czekam na kolejne filmy z jego udziałem.

klkaja

Nie nazywajmy ludzi z Aspargerem upośledzonymi... Oni mają wielki dar, tylko są gorzej przystosowani do życia społecznego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones