Hieronim Wrona

7,6
24 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hieronim Wrona

wielki znawca muzyczny, który zna sie na wszystkim, czyli na niczym
śmie wypowiadać sie o kulturze hip hopowej nie mając najmniejszego pojecia o niej
to samo jezeli chodzi o sport, kretyn i tyle, niech wraca do radia puszczać dja bobo

BlackShit

Za to Twoja znajomość hip-hopu jest pewnie ogromna? :D Hirek zrobił dużo dla tej kultury. Ale z kim ja rozmawiam? z gościem co Projektowi X dał 10/10?

Kudlacz_5

znam polski hip-hop od podszewki, no ale co ty mozesz o tym wiedzieć, w końcu mnie nie znasz a zabierasz głos.
poza tym, co ma z tym wspólnego projekt x? ja mam wyjechać z twoimi dalmatyńczykami, którym dałes 7,debilnej rąbance o nazwie niezniszczalni, albo bzdurami typu gwiezdne wojny gdzie sobie machają laserowymi mieczykami? oglądaj sobie to, mi to wisi, tylko nie wyskakuj z czymś co ma gówno wspólnego z tematem

BlackShit

Ojojoj. Się oburzyłeś jakbym skrzywdził Twoją matkę :) Znasz hh od podszewki a po Hirku jedziesz? BRAWO!

Kudlacz_5

oczywiscie, ze jade, bo to pajac jest

BlackShit

Dla mnie to też zwykły pajac,gówno zrobił i tyle,dupsko pokazał w 'Blokersi' i co wielki znawca gnoju na wsi.

g_lox

U mnie on stracił cały szacunek, za robienie prania mózgów dzieciom w szkołach. Kto słyszał o akcji "bądź świadomy" wie o co chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones