Hemp Gru

4,8
20 ocen muzyki
powrót do forum osoby Hemp Gru

Hemp gru to dobra grupa,wiem że nawijają o nienawiści do policji i o tym że trzeba ich tam sami wiecie co ale nie oceniajcie ich tylko po kawałkach przeciwko policji ,tak macie rację są złowrogo do policji nastawieni i mają swoje wyrobione zdanie ale ja nie oceniam ich bo to ich płyta i mają prawo rapować o czym chcą .Jak ktoś wydał ich legalnie to znaczy że nie są tacy zli ,przecież Wilku udzielał się na Moleście już od początków grupy .Tak więc dobra płytka była Droga i Klucz ja tam lubię ich a co się czepiacie bo nawijają o jaraniu zioła i o tym że lubią marychę no i co mają prawo do swojego zdania i do swoich przekonań .Jak lubią palić zioło to dlaczego nie mają prawa rapować o tym jak chcą to niech nawijają nie szkodzi mnie to ja tam nie jestem tym co bierze i sięga po zioło .Jak ktoś chce nawijać zle na temat policji i ich atakować to co na to poradzicie HG nie zmieni swojego zdania jak ich zjedziecie ,ja też nie popieram tego ale mówię tyle że mają prawo do robienia takich kawałków jakich chcą i jak to uważają za słuszne.Zresztą nie tylko oni mają takie negatywne kawałki Firmy też się czepiają a ich słucham i jakoś nie jestem jakiś chuligan albo łobuz ale lubię przekaz uliczny który daję Hemp Gru albo Firma.Naprawdę nie oceniajcie Wilka albo Bilona przecież to nie są tacy wcale zli ludzie mają swoje teksty o życiu i to co czują to przekazują w swoich tekstach .Ja lubię Wilka i Bilona i jakoś nie jestem ziomem z pod klatki albo jakiś gangster co aby tylko kradnie i zabija wezta nie rubcie wiochy że zaraz są tacy straszni .

Kinematograf

Lubie ich ,ale nie mam szacunku ,ponieważ według mnie się sprzedali ,Przed "Jednością" było ok ,przebolałem nawet ich ciuchy po 300 zł za spodnie ale jak wypuścili na rynek płytke z 10 nutami za 35 zł,a to jedna z trzech to chyba przesada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones