Heather GrahamI

Heather Joan Graham

7,3
9 004 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heather Graham

"Killing Me Softly". Szkoda, że tak późno zaczęła wielką karierę. W ogóle ma też piękne nóżki i całą resztę również. Kobieta stworzona wprost do miłości fizycznej. Szkoda, że nigdy nie będzie mi dane jej skosztować.

Nigdy nic nie wiadomo. Możesz wygrać w totka, zainwestować w ropę
naftową, potem w przemysł filmowy, no i od słowa do słowa... Nie ma
rzeczy niemozliwych :)

R_E_B_E_L

Zgadzam się, Heather jest przepiękna i ma erotyczne spojrzenie

R_E_B_E_L

Rebel ma rację. Nie załamuj się... buhahaha

kooba

a jak mozecie tak drwić z kolegi. fajna dupa. prawie kazdy normalny facet by sie chciał z nią przespać. podobnie jak z milionem (abo wiecej) innych fajnych dup jakie zna z okolicy, albo z ekranu:)

pozdro

grachamke tez ma pewnie piękną..szkoda że nie będzie mi dane jej skosztować..

Popieram! Ona jest naprawdę uroczą i piękną kobietą. Ma w sobie to coś, co przyciąga mężczyzn. Ech... marzenie :)

tak, ja również dobrze pamiętam niepowtarzalne ciało Heather z Killing Me Softly. co sprawia, że naprawdę lubię tą aktorkę i z pewnym wyrozumieniem podchodzę do niektórych niestety nieciekawych jej wyborów aktorskich. Patrząc na nią po prostu jako na kobietę jak dla mnie jest cudowna.

To prawda że fajna grahamka, ale dzisiaj już skończyła 41 lat więc możesz już dać sobie spokój :)

thingum

a co to zmienia, fajna grahamka i tak bym ją chętnie pogilał:) jak mam 34, róznica wieku do przezycia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones