Harry Styles

Harry Edward Styles

7,1
6 135 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harry Styles

Nie lubię gdy gwiazdki pop pchają się w filmy bo zazwyczaj gówno z tego wychodzi (z nielicznymi wyjątkami), więc chłopaczek z One Direction u Nolana już w ogóle przyprawił mnie o śmiech. Ale jestem po seansie i naprawdę złego słowa powiedzieć nie mogę. Gdy trzeba było grać, grał. Gdybym nie wiedział kim jest, wziąłbym go za aktora. Niezły debiut i dobre, pierwsze wrażenie na nowym gruncie.

Zmietolony_beret

Ja się po seansie dowiedziałem, że to jakiś piosenkarz, ale nie do końca wiem co robił w filmie, bo miałem kłopot z tymi jakby głównymi postaciami. Chyba muszę powtórzyć seans.

MarcoK

Głównym bohaterem w Dunkierce jest czas, nie postacie.

Zmietolony_beret

ciekawa teoria, ale rzeczywiście nie było tu typowo pierwszoplanowej roli

MarcoK

Z tego co wiem to sam Nolan zaproponował mu role w Dunkierce.

donek15

Dziwne, bo w wywiadach, które oglądałem Nolan przyznał, że Styles przeszedł casting jak cała reszta i w zasadzie do samego końca ledwo kojarzył kim chłopaczyna w ogóle jest. Wybrał go po prostu bo wypadł dobrze. Co akurat dobrze świadczy o obu.

Zmietolony_beret

Dobrze mówi, polać mu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lol987654321_filmweb

to, że masz najwyraźniej jakieś duże kompleksy nie znaczy, że możesz obrażać ludzi, którzy nic Ci nie zrobili i nawet nie widzą o Twoim istnieniu. Pohamuj zazdrość + pedał to jest u roweru. Mężczyzn, którzy preferują tę samą płeć nazywamy gejami lub ładniej i prościej; homoseksualistami, pozdrawiam!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lol987654321_filmweb

Bardzo mi Cię szkoda, bo musisz być bardzo nieszczęśliwą i zranioną osobą. Naprawdę życzę Ci, aby to się zmieniło lub chociaż żebyś pojął, że nienawiść do niewinnej osoby do niczego nie prowadzi oraz nie zmieni tego, co dzieje się w twoim życiu. All the love

lidziek

Już zgłoszone. Też nie będę tolerować takiej chorej gadki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zmietolony_beret

Przyznaję się bez bicia - długo byłam do niego uprzedzona, zwłaszcza, że w moich uszach 1D brzmiał jak niekończący się kiepski żart. No i jeszcze to jego zmienianie dziewczyn średnio raz na tydzień...
Aż pewnego dnia usłyszałam "Sign of times", przy którym szczęka mi opadła na podłogę. Takie klasyczne, niecukierkowe, w stylu Davida Bowie. Dla pewności, przesłuchałam cały debiutancki album i twierdziłam, że skubany jednak ma talent i przy okazji dobry gust muzyczny.
Do filmu "Dunkierka", jak i samego faktu, że on tam zagrał, podeszłam bardzo sceptycznie. Na zasadzie - skoro do filmu wojennego wzięto chłopaczka z boysbandu, to musi być naprawdę bardzo kiepsko. Obejrzałam. Faktycznie, film wyszedł słabo (co za okropny scenariusz), ale występem Styles'a byłam zaskoczona. Nie było tak tragicznie, jak oczekiwałam. Więcej - zagrał naprawdę przyzwoicie, w niczym nie przesadzał. Był po prostu naturalny, ale solidny. Może śmiało brać się za aktorstwo, bo to wychodzi mu bardzo dobrze.

Czasami jednak warto dawać komuś szansę, zamiast od razu się zrażać, jak ja to robiłam wcześniej. Młody jednak daje radę.

xena_4

Jego zmienianie / rzucanie dziewczyn, z którymi nigdy nie był też mnie śmieszy od dawna. Szczególnie, że raczej woli facetów ;)

pospolitazuzanna

Masz Jakieś dowody na to, że Harry woli facetów ?

november7_rain7

Mnóstwo filmów na yt. Wymijająca odpowiedź na pytanie o orientację w którymś z wywiadów (mówi, że nigdy nie czuł potrzeby, żeby się określać w tym temacie). No i ostatnia piosenka - "Medicine" ("the boys and the girls are here, i MESS AROUND WITH HIM and okay with it"). To wszystko raczej jasno sugeruje, że jest co najmniej biseksualny.

pospolitazuzanna

Czy ja wiem, że tak jasno xd.

november7_rain7

W jednym z wywiadów, w którym Liam i Harry zostali zapytani o najważniejsze aspekty, których szukają u drugiej połówki, kiedy Liam powiedział "Female" Harry odpowiedział "Not that important". To jest całkiem silny argument
https://youtu. be/8jE1ReGzS6M tu fragment tego wywiadu (trzeba usunąć spację)

xena_4

Jakie ma znaczenie ile miał dziewczyn i czy w ogóle lubi dziewczyny? Nie ma związku z jego talentem lub jego brakiem czy to w aktorstwie czy muzyce.

revira

Jak najbardziej się zgadzam. Nienawidzę oceniania czy to muzyków czy aktorów ze względu na orientacje, to nie ma nic do rzeczy. Szkoda tylko, że niektórzy ludzie nie rozumieją, że to kto podoba się danej osobie nie wpływa na talent.

Zmietolony_beret

Ja cały film zastanawiałam się kogo mi ten koleś przypomina ;) Byłam naprawdę w szoku, że ten chłopak tak dobrze zagrał. Ma dryg i powinien spróbować aktorstwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones