Harlan Coben

7,6
132 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Harlan Coben

Czytał już ktoś? Jak nie to ostrzegam, lepiej dalej nie czytać

Spoiler

Fragment, słowa Esperanzy

You were shot. Win saw it. And for more than two weeks we had absolutely no idea where you were- if you were alive or dead or antyhing.

Książka GENIALNA, wyjątkowa, różniąca się od wcześniejszych. Coben zdecydował się na wiele rewolucji. Ale to co zrobił Myronowi...

rokka_onet_pl

A kupiłaś sobie wersje angielska ze czytałas czy masz ebooka ? Jeśli to ebook to byłabym wdzięczna za przesłanie na e-mail ;p

rokka_onet_pl

Zgadzam się, uwielbiam tą książkę... Uważam, że żeby wczuć się w tą książkę trzeba przeczytać wcześniejsze. Dla kogoś kto nie czytał wcześniejszych, może być zapewne tylko zwykłym thrillerem. I uważam, że była o niego lepsza od Obiecaj mi - bardzo denerwowało mnie ciągłe wspominanie o starości...

Z niecierpliwością czekam na następną - zapowiada się bardzo ciekawie - będzie poruszona kwestia rodziny Myrona a dokładniej jego brata z Ameryki Południowej.

rokka_onet_pl

Ja czytałem. Świetna książka. I to co przytoczyłaś, ta historia, która się wydarzyła Myronowi... bardzo ciekawa. Nie mogę się doczekać kolejnej książki.

rokka_onet_pl

Zaginiona dobra ale o co z tym fragmentem chodzi ? xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones