Harald Zwart

Harald Johan Zwart

6,3
259 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Harald Zwart

jak spieprzy to zabije. koniec kropka :D

ulesia03

A ja ci w tym ku*wa pomogę.

czas35

i ja!
szczerze?
on spieprzy to na bank..
co za porażka...
z Karate Kid do Miasta Kości...

Embers

moze najpierw zaczekacie łaskawie na film, a dopiero później bedziecie wysuwać wnioski?

xrosemarie

hm no wiesz trudno optymistycznie podejść do tego, gdy widziało się już filmy tego Pana. Jasne, może to będzie przełom - zobaczymy.

Embers

Najpierw czeka sie na film, potem ogląda a następnie ocenia. To że był reżyserem Karate Kid i Różowej pantery nie znaczy że rozwali Dary Anioła.
A nie rozwalił :) mi się bardzo podobał ten film :)

ulesia03

może chodziło o to żeby wyszło taniej i dlatego ten reżyser jak spieprzy to ja już nie rozumiem polityki wytwórni, producentów i kto tam jeszcze decyduje przecież Dary Anioła to samograje i wiadomo że każdy kto czytał książki pójdzie na film i jestem przekonana że będzie to najbardziej oczekiwany film latem

ulesia03

Nie film jest świetny !

santanashadow

Zgadzam się :) Film świetny, zajebisty człowiek z Haralda :D Pokochałam to!

ulesia03

Dla mnie spieprzył robotę :/ jestem bardzo zawiedziona tą ekranizacją. Do połowy było ok , potem walka w instytucie i samowolka na całego... jako że znam dobrze całą serię Cassandry Clare , w pewnym momencie zgłupiałam i nie wiedziałam czy aby na pewno oglądam ekranizację ''tego miasta kości''///

ulesia03

Spieprzył. Kiedy i gdzie go znajdziemy, chętnie go zabiję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones