Graham NortonI

Graham William Walker

7,1
257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Graham Norton

Graham Norton Show to najlepszy według mnie talk show na świecie, i znowu mamy przerwę więc chyba obejrzę kilka powtórek. Uwielbiam gościa.

kamarza

Ale ja nie wiem czy to jego zasługa.
Oglądam urywki bo interesuje mnie TYLKO co mówią goście. I to WYBRANI (dla mnie) goście.
Jego gadanie zlewam i w ogóle mnie nie interesuje.
To odpowiedzi GOŚCI są dla mnie ciekawe, zabawne itd.

Czy to jego zasługa?
To, że zadaje 'odpowiednie' pytania, których inni porwadzący nie zadają? — nie sądzę.
To, że jest jakiś taki...klimat w tym jego studiu, że goście jakoś się tak czują...swobodnie? Ale to też nie jego zasługa tylko dekoratorów, producentów itd.

rhotax

Ale właśnie chodzi o to, że to on tworzy ten klimat, ja nie twierdzę, że wszystkie jego pytania są akuratne. Po prostu uważam że człowiek potrafi stworzyć taką, atmoswerę i słucha ludzi w taki sposób, że są bardziej rozluźnieni niż w innych talk showach. Porównując do Ellen De Generees którą też lubią to raczej u niej rozmowa nie ma konkretu tylko głupie pytania żeby sie pośmiać. Graham ogarnia wszystko, ja oglądam zazwyczaj całą część wywiadu z goścmi bo to mnie interesuje, nawet jeżeli jakiejś postaci nie znam, jeżeli chodzi o gościa muzycznego zależy kto nim jest ale często odpuszaczam, a czerwone krzesło w ogóle odpuszczam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones