Gina Philips

Gina Consolo

6,9
541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gina Philips

jest mało dyskusji o tej niezwykle pięknej i utalentowanej aktorce,wprawdzie widziałam ją tylko w smakoszu,i myśle że jest bardzo dobrą aktorką,szkoda że tak mało znaną w Polsce...........

Sol1987

Moją uwagę również przyciągnęła postać, którą grała w "Smakoszu". Nie jest sztuczna, dobrze się prezentuje i wczuwa w role. Choć z drugiej strony nie gra zbyt wymagających roli... Odnośnie jej popularności w Polsce to chyba na dobre jej wyjdzie jeżeli pozostanie tak mało znana, tutaj każdy gnoi każdego, każdy zazdrości, w każdym jest pełno nienawiści... Mógłbym pisać dalej, tylko to nie ma sensu :P Pozdrawiam!

Sol1987

Tyle że ona nie jest specjalnie utalentowana. Talent ma, ale nawet brak nagród pokazuje, że raczej niczym wybitnym sie nie odznacza oprócz wyjątkowej urody, która moim zdaniem nawet czasem rozprasza, jak w "Smakoszu", bo w komedii romantycznej, to by nawet ta uroda pomagała w skupieniu.

Wydmin

W Smakoszu była wyjątkowo śliczna. Może faktycznie zbyt ładna jak na horror ;) Ale miło ją wspominam z tego filmu.

robert_28

Pasowała urodą na final girl. :) Piękna tam była.

Vanlid

Przy powtórce Smakosza jakoś bardziej zwróciłem uwagę na jej urodę :D Fakt- piękna kobieta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones